Спеціальна пропозиція на заміну моторної оливи

Регулярна заміна мастильних матеріалів є необхідною умовою для забезпечення якісного функціонування вашого автомобіля. Дотримання інтервалів заміни і правильного типу мастильних матеріалів, передбачених виробником, дозволить оптимізувати робочі характеристики та забезпечити тривалу експлуатацію автомобіля.
Варто пам’ятати, що неякісні мастильні матеріали є однією з причин прискореного зношування агригатів автомобіля. Більше того, підроблена продукція може становити потенційну загрозу безпеці водіїв, пасажирів та інших учасників дорожнього руху.

Toyota піклується про ваш автомобіль, як про свій. Тому розробила лінійку оригінальних мастильних матеріалів Toyota Genuine Motor Oil, які відповідають найсуворішим вимогам виробника щодо якості та мають оптимальні експлуатаційні характеристики.

Своєчасна заміна мастильних матеріалів забезпечує відповідний стан   механічних деталей, ефективне охолодження двигуна та має на меті запобігання корозії. І досягти  найкращих термодинамічних характеристик двигуна автомобіля. В багатьох  випадках це  дозволяє уникнути не передбачених витрат, пов’язаних з дорогим ремонтом.
Масляний фільтр утримує шкідливі домішки та таким чином забезпечує постачання чистого масла у двигун. Високоякісні матеріали, з яких вироблено оригінальний масляний фільтр Toyota, забезпечують його герметичність. В оригінальному продукті є запобіжний клапан, який забезпечує постачання масла у двигун, навіть коли фільтр забруднений.

Оригінальні мастильні матеріали та запасні частини Toyota — це впевненість в ідеальній роботі агрегатів, гарантія відповідності стандартам виробника, та запорука комфортного керування.
Toyota дбає про своїх клієнтів, пропонуючи оригінальне моторне масло та оригінальні масляні фільтри за вигідною ціною.
Піклуємось про вашу Toyota, як про свою.

Спеціальна пропозиція на заміну моторної оливи

*ціна вказана за оливу на розлив

Пам’ятайте: важливо обирати оригінальні запчастини та мастильні матеріали для обслуговування вашого автомобіля. Купуючи їх у дилерських центрах Toyota, ви уникаєте ризику придбання фальсифікату, оскільки вся продукція постачається безпосередньо від виробника і має супровідні документи. Не варто заощаджувати на якості деталей, котрі також слугують запорукою комфортного керування і задоволення від користування автомобілем. Дотримуйтесь рекомендацій виробника щодо експлуатації та регламенту технічного обслуговування систем і агрегатів.

Більш детальну інформацію  Ви можете дізнатися у наших консультантів Тойота Центр Харків «Автоарт» вул Шевченка 334

 Телефон

+38(057) 763-22-22 (дод.2)

+38(057) 763-22-22 (дод.4)