Ризики при купівлі неоригінальних запчастин

Намагаючись заощадити на запасних частинах і купуючи неоригінальні деталі, ви навряд чи замислюєтеся, чому їх вартість набагато нижча. Виробники підробок не мають на меті зробити добре і якісно. Їм потрібно отримати прибуток, а це можливо за рахунок дешевих матеріалів і великого обсягу виробництва. Тобто про якість кожної деталі вони не думають, штампування часто має брак.

Купуючи дешеві деталі, ви піддаєте ризику свій автомобіль, себе і пасажирів. Неякісні запчастини можуть розсипатися, тріснути, зігнутися і т. д. у будь-який момент, чим спровокують більш серйозну поломку і навіть можуть стати причиною аварії. До того ж, термін служби фальсифікованих деталей набагато менше, ніж оригінальних. Отже, і заміна буде потрібно частіше. Якщо вдуматися, то особливої економії це не принесе, а згодом може спричинити ще більші витрати на відновлення і дорогий ремонт.

Які ризики тягне покупка і установка неоригінальних деталей?

  • ризик для життя і здоров’я водія і пасажирів;
  • уявна економія в майбутньому призведе до великих витрат на ґрунтовний ремонт;
  • підроблені деталі мають менший термін служби, частіше виходять з ладу і вимагають заміни;
  • і головне, установка неоригінальних запчастин на новий автомобіль позбавляє його власника заводської гарантії.

Чи можна відрізнити підробку від оригіналу

За зовнішнім виглядом відрізнити підробку від оригіналу буває досить проблематично. Неспеціалісту розібратися в нюансах нелегко, тому часто недобросовісні продавці-консультанти намагаються ввести в оману недосвідчених автолюбителів і продають їм підроблений товар.

Візуально відрізнити запчастини буває складно, але можна швидко визначити фальсифікацію по коробці. Як правило, виробники підробок не звертають особливої уваги на упаковку. Тоді як компанія Toyota скрупульозно навіть в таких деталях.

Коробка оригінальної запчастини має рівні грані, боки без вм’ятин і заломів, чіткий і яскравий малюнок. Тоді як коробка підробленої деталі часто виглядає неакуратною, прим’ятою, напіввідкритою. І це не тому, що «вона довго їхала з Японії і пом’ялася по дорозі». Детальніше які ще бувають відмінності читайте в нашій статті.

Самий надійний і дієвий спосіб убезпечити себе від таких покупок, купувати запчастини у офіційного дилера компанії Тойота. Тільки в цьому випадку ви можете бути впевнені в якості товару, отримуєте гарантію на деталі, не втрачаєте гарантію на автомобіль. Виробник категорично не рекомендує використовувати неоригінальну продукцію.

Отримати повноцінну консультацію по запчастинах і придбати Ви можете в Toyota Центр Харків “Автоарт” на Шевченка, 334, або за нашими телефонами.

Тільки Тойота, тільки “Автоарт”!