TOYOTA

C-HR

Цена авто в наличии 696 080 грн.

Цена авто в производство 761 068 грн.

Розміщена на цьому сайті інформація щодо характеристик продукції, (орієнтовних) цін, інших умов її продажу, а також умов надання будь-яких послуг не є пропозицією укласти договір (офертою). Така інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню у дилерського центру Toyota Центр Харків Автоарт

Вказані рекомендовані ціни на відповідні автомобілі у базових комплектаціях, без врахування вартості додаткових опцій та/або послуг та спеціальних акцій і пропозицій, які можуть діяти на момент придбання автомобіля. Ціни на інші комплектації вказані у відповідних розділах. Ціни є актуальними для наявних на складах Товариства автомобілів, щодо яких здійснене митне оформлення. Інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню у дилерського центру Toyota Центр Харків Автоарт.

* информация о ценах

Тест-драйв

До 184 к. с. Max мощность

8.7 с Разгон до 100 км/ч

4,5 л/100 км. Расход топлива

Комплектации

Характеристики

Габариты

Аксессуары

Обзор

TOYOTA C-HR. КРОССОВЕР, КОТОРЫЙ ДВИЖЕТСЯ ГОРОДСКОЙ ЖИЗНЬЮ

Полностью новый Toyota C-HR, чувственный и захватывающий, благодаря прекрасному скульптурному дизайну кроссовера, непременно станет гармоничной составляющей активной жизни. Забудьте про непрерывные остановки - пришло время найти идеальное движение вашего города за рулем нового автомобиля Toyota C-HR.

Загрузить брошюры Перейти в конфигуратор

360°

0%
    Выберите цвет

    Интерьер

    Выберите цвет

    Если у Вас есть вопросы - свяжитесь с нами!

    Написать нам