TOYOTA

Camry Hybrid

Ціна авто в наявності від 1 006 672 грн.

Ціна авто в виробництво від 1 043 311 грн.

Розміщена на цьому сайті інформація щодо характеристик продукції, (орієнтовних) цін, інших умов її продажу, а також умов надання будь-яких послуг не є пропозицією укласти договір (офертою). Така інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню у дилерського центру Toyota Центр Харків Автоарт

Вказані рекомендовані ціни на відповідні автомобілі у базових комплектаціях, без врахування вартості додаткових опцій та/або послуг та спеціальних акцій і пропозицій, які можуть діяти на момент придбання автомобіля. Ціни на інші комплектації вказані у відповідних розділах. Ціни є актуальними для наявних на складах Товариства автомобілів, щодо яких здійснене митне оформлення. Інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню у дилерського центру Toyota Центр Харків Автоарт.

* інформація про ціни

Тест-драйв

218 л. с. Max потужність

8,3 Розгін до 100 км/г

4,4 л/100 км. Витрати палива

Комплектація

Характеристики

Габарити

Аксессуари

Огляд

Toyota Camry

Успіх, це тільки початок. Рухайтеся назустріч успіху в новій Toyota Camry. Її стильний зовнішній вигляд і експресивна динамічність - ідеальне рішення для автомобіля бізнес-класу. Оптимізація цього самовпевненого седана надає йому дивовижної стійкості на дорозі і ще більшого відчуття керованості. Передові технології, майстерне виконання і простора конструкція салону дарує можливість подорожувати зі стилем.

Завантажити брошури Перейти в конфігуратор

360°

0%
    Выберите цвет

    Интерьер

    Выберите цвет

    Якщо у Вас є питання - зв'яжіться з нами

    Написати нам