TOYOTA

Land Cruiser 200

Ціна авто в наявності від 1 803 600 грн.

Ціна авто в виробництво від 1 889 104 грн.

Розміщена на цьому сайті інформація щодо характеристик продукції, (орієнтовних) цін, інших умов її продажу, а також умов надання будь-яких послуг не є пропозицією укласти договір (офертою). Така інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню у дилерського центру Toyota Центр Харків Автоарт

Вказані рекомендовані ціни на відповідні автомобілі у базових комплектаціях, без врахування вартості додаткових опцій та/або послуг та спеціальних акцій і пропозицій, які можуть діяти на момент придбання автомобіля. Ціни на інші комплектації вказані у відповідних розділах. Ціни є актуальними для наявних на складах Товариства автомобілів, щодо яких здійснене митне оформлення. Інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню у дилерського центру Toyota Центр Харків Автоарт.

* інформація про ціни

Тест-драйв

309 л. с. Max потужність

8,6 Розгін до 100 км/г

9,0 л/100 км Витрати палива

Комплектація

Характеристики

Габарити

Аксессуари

Огляд

Володар доріг

Land Cruiser 200. Відчуйте різницю! Легендарний Land Cruiser 200 отримав ще більшої вишуканості і мощі. Він не помилиться на важких ділянках пересіченій місцевості і в горах. Завдяки вражаючому зовнішньому оформленню, розкішного інтер'єру салону і поліпшеним ходовим якостям він уособлює досконалий повнопривідний автомобіль.

Завантажити брошури Перейти в конфігуратор

360°

0%
    Выберите цвет

    Интерьер

    Выберите цвет

    Якщо у Вас є питання - зв'яжіться з нами

    Написати нам