TOYOTA

Land Cruiser Prado

Цена авто в наличии от 997 700 грн.

Цена авто в производство от 1 087 493 грн.

Розміщена на цьому сайті інформація щодо характеристик продукції, (орієнтовних) цін, інших умов її продажу, а також умов надання будь-яких послуг не є пропозицією укласти договір (офертою). Така інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню у дилерського центру Toyota Центр Харків Автоарт

Вказані рекомендовані ціни на відповідні автомобілі у базових комплектаціях, без врахування вартості додаткових опцій та/або послуг та спеціальних акцій і пропозицій, які можуть діяти на момент придбання автомобіля. Ціни на інші комплектації вказані у відповідних розділах. Ціни є актуальними для наявних на складах Товариства автомобілів, щодо яких здійснене митне оформлення. Інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню у дилерського центру Toyota Центр Харків Автоарт.

* информация о ценах

Тест-драйв

282 л. с. Max мощность

13,9 Разгон до 100 км/ч

7,5 л/100 км Расход топлива

Комплектации

Характеристики

Габариты

Аксессуары

Обзор

Мощь и уверенность в каждой линии

Land Cruiser Prado. Непревзойденная сила. Легенда, которую никогда не остановить. Благодаря внедорожном наследии, которое охватывает более 65 лет, Land Cruiser Prado остается уникальным в своей способности сочетать выдающееся качество, долговечность и надежность с непревзойденной эксплуатацией внедорожников и все большей степенью роскоши, престижа и комфорта на дороге.

Загрузить брошюры Перейти в конфигуратор

360°

0%
    Выберите цвет

    Интерьер

    Выберите цвет

    Если у Вас есть вопросы - свяжитесь с нами!

    Написать нам