TOYOTA

Rav4

Ціна авто в наявності від 675 000 грн.

Ціна авто в виробництво від 729 320 грн.

Розміщена на цьому сайті інформація щодо характеристик продукції, (орієнтовних) цін, інших умов її продажу, а також умов надання будь-яких послуг не є пропозицією укласти договір (офертою). Така інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню у дилерського центру Toyota Центр Харків Автоарт

Вказані рекомендовані ціни на відповідні автомобілі у базових комплектаціях, без врахування вартості додаткових опцій та/або послуг та спеціальних акцій і пропозицій, які можуть діяти на момент придбання автомобіля. Ціни на інші комплектації вказані у відповідних розділах. Ціни є актуальними для наявних на складах Товариства автомобілів, щодо яких здійснене митне оформлення. Інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню у дилерського центру Toyota Центр Харків Автоарт.

* інформація про ціни

Тест-драйв

173 л. с. Max потужність

9,8 Розгін до 100 км/г

5,7 л/100 км Витрати палива

Комплектація

Характеристики

Габарити

Аксессуари

Огляд

Кросовер. Ніяких "але"

Ніяких компромісів! RAV4 створений бути керованим, а дизайн розроблений, щоб виділитися. Завдяки самозарядний і потужному гібридного приводу, ви насолоджуєтеся всіма перевагами електродвигуна, без незручностей. Просторий і зручний інтер'єр, надає відчуття комфорту під час подорожей по місту. Вже йдуть продажі нової моделі кросовера Toyota RAV4 З'явилася можливість придбати новий автомобіль Toyota RAV4 2019 року - в нашому салоні «Автоарт» в Харкові вже йдуть продажі японського кросовера п'ятого покоління. Комфортний автомобіль стильного дизайну, з впровадженим автоматизованим управлінням і посиленою системою безпеки для водія і пасажирів, можливість легко долати будь-яке бездоріжжя і виглядати шикарно в міських умовах - є маса доводів купити RAV4 п'ятого покоління. У продаж з лютого 2019 року надійшло два види моделей кросоверів: з бензиновим двигуном об'ємом 2 літри і гібридний з додаванням електромотора на 2,5 літра, потужність мотора досягає 222 л.с. З кросовером Toyota RAV4 автоподорож пройде максимально зручно і в задоволення! Читайте новина на нашому сайті про цей цікавий екземплярі тут або телефонуйте +380577632222.

Завантажити брошури Перейти в конфігуратор

360°

0%
    Выберите цвет

    Интерьер

    Выберите цвет

    Якщо у Вас є питання - зв'яжіться з нами

    Написати нам