TOYOTA

Yaris

Цена авто в наличии от 375 840 грн.

Цена авто в производство от 409 944 грн.

Розміщена на цьому сайті інформація щодо характеристик продукції, (орієнтовних) цін, інших умов її продажу, а також умов надання будь-яких послуг не є пропозицією укласти договір (офертою). Така інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню у дилерського центру Toyota Центр Харків Автоарт

Вказані рекомендовані ціни на відповідні автомобілі у базових комплектаціях, без врахування вартості додаткових опцій та/або послуг та спеціальних акцій і пропозицій, які можуть діяти на момент придбання автомобіля. Ціни на інші комплектації вказані у відповідних розділах. Ціни є актуальними для наявних на складах Товариства автомобілів, щодо яких здійснене митне оформлення. Інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню у дилерського центру Toyota Центр Харків Автоарт.

* информация о ценах

Тест-драйв

от 150 до 175 (км/год) Max мощность

от 11,2 до 15,3 Разгон до 100 км/ч

от 5 до 5,3 (л/100 км) Расход топлива

Комплектации

Характеристики

Габариты

Аксессуары

Обзор

Toyota Yaris ПОЧУВСТВУЙ ЭНЕРГИЮ YARIS

Новый Yaris имеет зажигательный дух. Его смелая цветовая гамма, энергичные линии и стильные черты не только обеспечивают спокойное и удобное управление, но и его природное чутье может превратить обычную поездку в путешествие наполненное энергией и решительностью.

Загрузить брошюры Перейти в конфигуратор

360°

0%
    Выберите цвет

    Интерьер

    Выберите цвет

    Если у Вас есть вопросы - свяжитесь с нами!

    Написать нам