Ще 2 моделі Toyota отримали максимальні бали в авторитетному рейтингу Euro NCAP

2 нових моделі Тойоти: Corolla і RAV4 в цьому році отримали максимальну визнання в рейтингу найбільш безпечних авто, а також удостоєні 5 зірок в останніх випробуваннях Euro NCAP.
Дана організація спеціально створювалася для оцінки безпеки автомобілів. З 1997 року вона публікує авторитетний рейтинг, в якому оцінює нові моделі по ряду професійних краш-тестів. Цей рейтинг є впливовим по всій території ЄС.
Таких високих результатів компанії Тойота не в перший раз вдалося домогтися тому, що питання безпеки виробник традиційно приділяє максимальну увагу. А в зазначених нових моделях застосовується інноваційна система активної безпеки Toyota Safety Sense 2.
Краш-тест пройдено з найвищим результатом. Такий показник підтверджує фортеця кузова. А все тому, що він зроблений на модернізованій глобальній платформі Тойота. При виробництві автомобілів застосовується сталь підвищеної потужності. Вона поглинає силу удару і не дає кузову спотворюватися.
Одна з місій компанії Тойота – зробити так, щоб високі стандарти безпеки ставали доступнішими для покупців авто. Друге покоління активної системи безпеки Toyota Safety Sense – це:

 • Автоматизована система попередження про можливе фронтальному зіткненні. При виникненні небезпеки запускається процес автоматичного гальмування (PCS).
 • Система розпізнавання учасників руху.
 • Автоматична підтримка безпечної дистанції. Функція називається круїз-контроль, скорочено ACC.
 • Тим, хто проводить багато годин за кермом, можливо, в стомленому стані, дуже корисно розпізнавання з’їзду авто зі смуги руху.
 • Автоматичне управління включенням дальнього світла.
 • Мрія багатьох автомобілістів – автоматичне розпізнавання дорожніх знаків RSA

В ході випробувань особливо високі бали набрала система попередження фронтального зіткнення. Високий результат був підтверджений і на низькій міської швидкості, і на інших тестових (більш високих) швидкостях. На супер-високій швидкості вся система в цілому гідно пройшла випробування – допомогла запобігти аварії в більшості випадків, а в інших, коли аварійної ситуації уникнути було неможливо, істотно пом’якшила її наслідки.
Що стосується функції, що розпізнає велосипедистів і пішоходів, то її оцінка також була дуже високою, причому за результатами випробувань як удень, так і вночі.
Такий високий результат ще раз підтверджує те, що Тойота не тільки ставить високі цілі в сфері безпеки руху, а й уміло досягає їх. Передові технології компанії стоять на службі водія і пасажирів, роблячи рух безпечніше і комфортніше.
Ознайомтеся з переліком автомобілів, оснащених Toyota Safety Sense 2 в Україні. Це такі моделі Тойоти:

 • Land Cruiser Prado
 • C-HR
 • RAV4
 • Camry
 • Land Cruiser 200

Насолоджуйтесь безпечною експлуатацією авто з лідером автомобілебудування Тойота!
Чекаємо вас в Тойота Центр Харків Автоарт на Шевченка, 334

Якщо у Вас є питання - зв'яжіться з нами

Написати нам