9 лютого. Презентація в салоні. Втілена мрія автомобіліста: Toyota RAV4 2019 року

У Харкові в дилерському центрі відбудеться презентація Toyota RAV4 2019 року — машини п’ятого покоління. В програму презентації 9 лютого входить також і можливість пройти онлайн-консультация Toyota RAV4. Заповніть заявку на сторінці заздалегідь, якщо вас зацікавила ця пропозиція.
Трохи більше трьох років тому, в кінці 2015, дилерський центр Тойота Автоарт, що знаходиться в Харкові, влаштував урочисту презентацію знаменитого кросовера Toyota RAV4 четвертого покоління. Автомобіль викликав захват у мільйонів поціновувачів презентабельних авто у всіх країнах.
Перша модель Toyota RAV4 була випущена чверть століття тому. Автомобіль поєднував в собі всі переваги позашляховиків з компактністю хетчбеків. Завдяки першій моделі був заснований сегмент кросоверів. П’яте покоління машин увібрало в себе всі кращі базові якості авто попередніх поколінь одночасно з неординарними оновленнями візуального та конструктивного плану. RAV4 п’ятого покоління — втілення ключових автомобільних характеристик: безпеки, надійності, новітніх технологій і бездоганного стилю.
У японському кросовері застосована дивовижна платформа TNGA, що знизило центр ваги авто, полегшило вагу, вдосконалив баланс шасі. Машиною надзвичайно приємно керувати, вона дає водієві відчуття надійності. Японці при розробці платформи заклали в її основу «впевненість плюс природність». Тому Тойота останнього покоління чудово долає перешкоди, забезпечуючи інтуїтивне керування.

Toyota Rav4 салон

Крім того, перевагою застосованої платформи є бездоганний по досконалості дизайн. Розробники дещо розширили машину спереду, збільшили нижній бампер, багажник, салон. Маневреність автомобіля також підвищилася. Всі якості нового авто дозволяють з величезним комфортом використовувати його в будь-яких умовах.
Безпека RAV4 2019 року компанія посилила за рахунок впровадження додаткових автоматичних функцій. Передбачено два дуже ефективних варіанти двигунів: можна вибрати авто, має бензиновий двигун або гібридний (п’ять комплектів установки на вибір покупця).
Покращена система повного приводу, який посилив можливості кросовера на важких дорогах. Керувати новітньою Тойотою завдяки цьому стало легше і безпечніше.
Шанувальників Тойоти п’ятого покоління чекають і інші значні поліпшення, що роблять новий автомобіль дивним. Досить згадати хоча б про значну енергетичну ефективність, сміливий дизайн (до речі, в перший раз новий RAV4 розроблений в двох кольорах).
З 14 Січня 2019 р. в центрі можна зробити попереднє замовлення. Продажі вже почалися, замовте зворотний дзвінок, щоб купити новий Toyota RAV4 в Харкові.

Абсолютно новий Toyota RAV4

Якщо у Вас є питання - зв'яжіться з нами

Написати нам