«Автомобіль твоєї мрії – 2019»: імена призерів конкурсу будуть відомі в березні

Конкурс національного рівня дитячих художніх робіт, присвячених бренду «Toyota», проводився в 7-й раз. Юні учасники могли надіслати свої малюнки в дилерські центри країни, де їх роботи уважно розглядали експерти в сфері мистецтва.

У престижному змаганні брали участь молодші і старші діти. Як і в попередні рази, були створені три вікові групи:

1) Учасники, молодше 7 років;

2) учасники віком 8-11 років;

3) учасники —12-15 років.

Всі дитячі конкурсні роботи пройшли офіційну реєстрацію. Найближчим часом малюнками, на яких юні художники зобразили автомобілі своєї мрії, можна буде помилуватися, відвідавши сайт конкурсу.

У кожній дитячій групі журі, що складається з професіоналів, визначить трьох переможців. Експертами в цей раз будуть:

  • Роман Мінін, художник і фотограф. У 2013 номінувався на премію Пінчук Арт Центр. Багато разів брав участь у виставках: вітчизняних і зарубіжних.
  • Юлія і Максим Волошини, які створили Voloshyn Gallery, де проводяться виставки сучасних художників. У 2015-му входили в ТОП 30 найвідоміших українських колекціонерів за версією журналу Форбс, а також у список 30 наших співвітчизників, які стали успішними до 30 років.
  • Вікторія Костів. 6 років займається з дітьми в арт-студії під назвою «Shkinder».
Слідом за вердиктом, винесеним компетентним журі, інформація про переможців з’явиться на сайті www.dreamcar.toyota.ua. Відбудеться це подія 12 березня 2019 року. Переможці, як і раніше, отримають цінні призи.
Конкурс проводиться під егідою офіційного дилера «Тойота-Україна». Дізнатися, які умови і нюанси конкурсу “Автомобіль твоєї мрії”, можна на зазначеному вище сайті.

Якщо у Вас є питання - зв'яжіться з нами

Написати нам