Японський концерн Toyota впроваджує систему безпеки Toyota Safety Sense

Лідер світового автомобілебудування японський концерн Toyota продовжує активно впроваджувати систему активної безпеки для легкових автомобілів. Більш 10 000 000 моделей, оснащених TSS, вже зійшли з конвеєра.

Офіційний європейський представник японського концерну Toyota заявляє, що вже більше десяти мільйонів легкових моделей лінійки Toyota, що зійшли з конвеєра, були оснащені пакетами опцій, які розроблені для Toyota Safety Sense. Дана система безпеки була впроваджена в компанії Toyota близько трьох років тому. Основне завдання, яке ставить перед собою виробник, оснащуючи нові моделі системою TSS – це звести до мінімуму (а в ідеалі позбутися) від аварійних ситуацій і аварій на дорогах, що ведуть до травмування водія чи пасажирів.
Система безпеки TSS попереджає зіткнення на дорозі, а також пом’якшує наслідки аварійних ситуацій у разі їх виникнення. На сьогоднішній день системами, здатними сигналізувати заздалегідь про можливе подію на дорозі, оснащуються пасажирські моделі Toyota. Ці моделі представлені на світових автомобільних ринках Японії, Китаю, країн Південно-Східної Азії, Австралії.
На українському ринку опціями автобезпеки і допомоги водіям TSS обладнані наступні моделі Toyota:

  • седани Corolla і Camry;
  • позашляховики Land Cruiser, Land Cruiser 200 і Prado;
  • компактні кросовери RAV 4 і C-HR.

В останніх розробках пристроїв TSS значно поліпшені функції управління автомобілем, впроваджена система відслідковування перебування автомобіля на певній смузі руху.
Згідно зі статистикою, наявність в автомобілі Toyota Safety Sense значно знижує ризики виникнення ДТП, підвищує безпеку руху. У зв’язку з цим концерн і далі збирається вдосконалити систему і оснащувати нею автомобілі, які призначаються для ринків Японії, Європи і Північної Америки.

Інноваційні технології активної безпеки.

Основні функції, що входять в пакет системи безпеки TSS:

  • попередження про схід автомобіля зі смуги руху – LDA. Спеціальні датчики, які розташовуються в камері на вітровому склі, реагують на дорожню розмітку (нанесену білою або жовтою фарбою). У тому випадку, якщо автомобіль сходить зі своєї смуги руху без включених покажчиків повороту, система оповіщення автомобіля попереджає про це водія за допомогою візуальних або звукових сигналів;
  • засоби попередження зіткнень – PCS. За допомогою камери і лазера виявляється небезпека виникнення зіткнень (транспортні засоби, пішоходи, велосипедисти). При виявленні небезпеки пристрій сигналізує про неї водієві. При відсутності реагування водія автоматично активується система екстреного гальмування;
  • система автоматичного дальнього світла – АНВ. Система автоматично перемикає ближній і дальнє світло залежно від дорожньої обстановки: вогнів зустрічних автомобілів, ліхтарного освітлення і т.д .;система розпізнавання дорожніх знаків – RSA. Система розпізнає дорожні знаки, відстежує їх і попереджає водія про порушення правил. Вся інформація виводиться на дисплей;
    пристрій круїз-контролю з відстеженням безпечного дистанційного відстані – АСС. Система відстежує дотримання дистанції з рухомим попереду автомобілем.

Концерн Toyota найближчим часом збирається оснастити системами автоматичної безпеки близько ста країн і регіонів, включаючи країни і регіони Латинської Америки і Азії.
Склад пакету і види продукції можуть відрізнятися в залежності від регіону. За актуальною інформацією про технічні характеристики та ціни звертайтесь за телефоном 057-763-22-22 до офіційного дилера Toyota Центр Харків «Автоарт» на вул. Шевченко, 334

Якщо у Вас є питання - зв'яжіться з нами

Написати нам