Лише з 27 по 30 вересня в нашому дилерському центрі Тойота Центр Харків «Автоарт» Зустрічай оновлений Toyota Hilux на тест-драйві

Лише пройшовши  тест-драйв ви переконаєтесь, що новий Toyota Hilux  бездоганний будь- де!

Пікап Toyota Hilux – один з небагатьох автомобілів, який повністю відповідає вимогам тих, кому необхідний справжнє авто «для справи». Завдяки своїй практичності та надійності Hilux давно завоював популярність серед поціновувачів справжніх пікапів.

У 2020 році Toyota Hilux восьмого покоління отримав довгоочікувану порцію оновлень. І варто зазначити, що ці зміни по праву можна назвати новим етапом еволюції автомобіля.

До слова, на вибір тепер стануть доступними нові кольори: червоний, синій і бронзовий металік, а також 18-дюймові колеса чорного кольору.

Що ж стосується інтер’єру, то тут головна зміна у мультимедійній системі, яка зберегла 8-дюймовий монітор, при цьому ставши більш просунутою, що підтримує Android Auto, Apple CarPlay, а також оснащеною 800-ватною аудіосистемою JBL з дев’ятьма динаміками.

Новий Toyota Hilux забезпечує високу прохідність в екстремальних умовах завдяки рамній конструкції кузова, що робить пікап ще міцнішим та витривалішим.
Комфортність і керованість нового  Hilux покращено завдяки модернізованій підвісці та оновленій системі підсилювача керма із зусиллям, що змінюється в залежності від швидкості та умов керування. Це дозволило покращити плавність ходу та комфорт на дорогах із покриттям низької якості.

Спробуй та відчуй якість Toyota з 27 по 30 вересня в нашому дилерському центрі Тойота Центр Харків «Автоарт»           

Якщо у Вас є питання - зв'яжіться з нами

Написати нам