Розпочинається онлайн-голосування глядацьких симпатій у межах Сьомого національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії — 2019»

Візьми участь у визначенні фаворита конкурса, не виходяяи з дому!

Голосування онлайн уже почалося!

В останні два місяці 2018 року відбувся традиційний, вже сьомий за рахунком, конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії — 2019». Його проводив представник японського автогіганта в Україні ПІІ «Тойота-Україна». Результати своєї творчості діти приносили в Центр Харків «Автоарт» — форпост Toyota на сході України — і в дилерські центри всіх регіонів країни.
З 01 по 20 лютого 2019 року кожен бажаючий може взяти участь в онлайн-голосуванні глядацьких симпатій. Щоб підтримати учасників, захоплюватися талантами юних українців і висловити свою думку, необхідно зареєструватися на сайті конкурсу за посиланням dreamcar.toyota.ua. Голосування проходить за трьома категоріями, залежно від віку учасників. Професійне журі скаже своє компетентне слово, а ви просто ставте лайк за вподобаний малюнок!

Розпочинається онлайн-голосування глядацьких симпатій у межах Сьомого національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії — 2019»

Умова голосування: ви можете проголосувати за вподобану роботу тільки один раз, але обмежень по кількості обраних для лайків малюнків немає. З 12.03.2019 можна буде ознайомитися з результатами голосування на сайті www.toyota.kh.ua
Підтримаємо наших земляків!

Якщо у Вас є питання - зв'яжіться з нами

Написати нам