15 березня Тойота Центр Харків “Автоарт” презентував нову Toyota Corolla 2019

15 березня 2019 р. лідер світового автомобілебудування Toyota презентував нову модель Toyota Corolla 12-го покоління, яка відповідає найвищим стандартам компанії і новітнім технологічним розробкам в світі. Цінителі марки Тойота в невимушеній атмосфері змогли оцінити дизайн і ергономічність салону автомобіля. При бажанні випробувати динаміку моделі, маневреність, легкість і простоту в управлінні можна було на наступний день після запису на онлайн-консультация.

Автомобіль належить до сегменту преміум класу і його вибір – далеко не спонтанне рішення. Автомобіль – це другий дім на колесах, в якому проводиться значна частина часу, а значить він повинен по максимуму полегшити життя своєму власникові і забезпечувати належний комфорт. Для багатьох покупка автомобіля – це ще й задоволення своїх спортивних пристрастей в швидкій їзді і маневреності на дорогах. До вибору автомобіля завжди потрібно підходити продумано і виважено.

Клієнти Тойота – це люди, чиї цінності співзвучні ідеям компанії – якість, надійність, зручність, добробут. Автомобілі компанії вибирають ті люди, які цінують комфорт і в той же час турбуються про збереження екології, так як нова модель завдяки технічним нововведенням споживає значно меншу кількість палива, що позначається на зменшенні шкідливих викидів в навколишнє середовище, меншому рівню шуму і вібрацій, і зниженим експлуатаційним витратам. А при використанні електроенергії для поїздок негативний вплив на екологію дорівнює нулю. До того ж, батарея гібридної установки не вимагає електромережі і заряджається автоматично. Нова модульна платформа TNGA з низьким центром ваги гарантує чудову динаміку руху, плавність ходу і стійкість на віражах.

Тойота Цент Харків «Автоарт» на Шевченка 334 створив всі необхідні умови для неспішного огляду автомобіля та оцінки всіх його достоїнств. Під легкі ненав’язливі звуки джазу гості компанії могли «приміряти» на себе нову модель, відчути себе власником даного автомобіля, розташувавшись в салоні. А також оцінити ергономічність нового дизайну бічних крісел з анатомічним профілем і бічною підтримкою, сучасну архітектуру передньої панелі приладів, багатофункціональний кермо і мультимедійний екран. Центральне розташування моделі при рясному світловому освітленні дозволило насолодити свій погляд плавністю ліній і вигинів. Примітною деталлю цієї моделі є занижений корпус з більш розширеним кузовом і виразний дизайн передньої частини з вигнутими фарами.

prezentacija-novoj-toyota-corolla

Для жвавій світської бесіди або неспішних роздумів довелося в самий раз частування від компанії. Вибір був гідним і задовольнити свій смак міг будь-який гурман. Пармезан преміум класу, освіжаючий лимонад або мохіто, солодкі і солоні закуски: бургери з яловичиною або куркою, щука, індичка, канапе (з яловичиною, бужениною і огірком; з сиром тофу; сирний з олікавмі в листі норі), солодкі тістечка і фініки.

Обслуговуючий персонал легко і невимушено відповідав на всі виниклі питання.

Запам’яталася історія кохання від представника виноробної торгової марки, чиє вино можна було продегустувати на презентації, про любов виноторговця до молодої латишці, завдяки якій народився новий сорт вина.

Ось тільки так в високому дусі творчості, любові до своїх клієнтів, прагненні вдосконалити кожну деталь і зробити цей світ кращим може з’явитися на світло новий шедевр.

З 15 березня автомобіль вже представлений в салоні Тойота Центр Харків «Автоарт» на Шевченка, 334. Чекаємо вас в нашому салоні.

prezentacija-novoj-toyota-corolla

Якщо у Вас є питання - зв'яжіться з нами

Написати нам