Презентація Toyota C-HR 2016. Міський діамант

Місто завмерло, коли приїхав він.
16 грудня в дилерському центреі Тойота Харків Автоарт на Шевченка, 334 був офиційно представлений ультрасучасний міський кросовер Toyota C-HR. до цьго ж, разом з презентацією автомобіля було відкрито і його продаж. Але варто поквапитись, адже в Україні представлена перша лімітована партія у кількості усього ста автівок!

Toyota C-HR — багато у чому унікальний автомобіль. Він поєднав у собі елегантний кросовер та стрімке купе. Стрімкий дизайн авто змушує бути у русі навіть тоді, коли C-HR стоїть на місці. Так, новый кросовер стає діамантом в модельній лінійці Toyota.
Динамічний та авангардний дизайн C-HR доповнюється сучасним і трохи «космічним» інтер’єром. При цьому в автомобілі є «родзинка» для справжніх поціновувачів якісної акустики: компанією Toyota спільно з JBL / Harman — лідером в області професійного звуку, спеціально для C-HR була розроблена унікальна і найкраща в своєму класі акустична система. 9 динаміків і три сабвуфери на 567 Вт разом зі спеціальною оббивкою салону для професійного звучання створюють ефект присутності на живому концерті.

prezentac-ya-toyota-c-hr-m-skij-diamant

Ультрасучасний і інноваційний міський кросовер Toyota C-HR утілює в собі найсучасніші технології, емоції, незабутні враження від драйву та стильний дизайн. Новий кросовер — це сміливі форми. Яскравий стиль і гострі відчуття. Не даремно його називають «міським діамантом» — або #Urban _ Diamond. Більш того, саме цей автомобіль створений для тих, хто активно стежить за модою та інноваціями, не боїться експериментувати і бути орієнтиром для інших.
Як поводиться на дорозі інноваційний і сучасний Toyota C — HR? Це можна дізнатися лише під час яскравого і динамічного тест-драйва. А здійснити тест-драйв можна у дилерському центрі Тойота Харків «Автоарт» що знаходиться на Шевченка, 334. І ніхто не встоїть перед бажанням володіти C-HR і бути особливим! А додатковим плюсом до эксклюзивності C-HR є те, що наразі представлено лімітовану кількість автомобілів- для того, щоб купити Toyota С- HR, треба встигнути забронювати автомобілі, кількість яких всього 100 одиниць по усій Україні. Але саме вони зможуть виділити їх власників в міському потоці. Це не варто пропустити!

Новый C-HR 2019 в Харькове

Если у Вас есть вопросы - свяжитесь с нами!

Написать нам