Перевірка витривалості на шляху до перемоги

В рамках рекламної компанії від Toyota Corolla ми продовжуємо вас знайомити з історіями успіху українських спортсменів. Ви вже мали можливість познайомитися з історією олімпійського чемпіона зі спортивної гімнастики Олега Верняева. Сьогоднішня наша героїня – Юлія Левченко, знаменита українська легкоатлетка, призер чемпіонату світу зі стрибків у висоту, гордість вітчизняного спорту.
У легку атлетику ця тендітна дівчина потрапила не відразу. У дитинстві вона відвідувала секцію художньої гімнастики, але фізичні, а найголовніше емоційні навантаження постійно накопичувалися. Легка атлетика виявилася для дитини більш цікавою. Як каже сама Юлія, стрибки в висоту здавалися їй в той час веселою грою, а тренер брав участь в процесі цієї гри, не пред’являючи жорстких вимог. Такий тренерський підхід дав свої результати – тренування поступово стали приносити юної спортсменці справжнє задоволення.
Як показали подальші події, вибір спортивного спрямування виявився правильним. У 2013 році юна українська спортсменка стала тринадцятою на чемпіонаті світу серед юніорів, а вже в 2014 році Юнацькі Олімпійські ігри, які проходили в Китаї, принесли їй нову перемогу – вона взяла своє перше «золото». З тих пір Юлія Левченко успішно підкорює спортивний Олімп: вона двічі ставала чемпіонкою України, виграла чергове «золото» в стрибках у висоту на Молодіжному чемпіонаті Європи (U23) і активно готується підкорювати нові висоти на Олімпійських іграх 2020.
Особливе місце в історії перемог Юлії Левченко грає її тренер – Ірина Пустовойт. Юлія вважає, що саме гнучкий та індивідуальний підхід тренера до своєї учениці навчив її любити легку атлетику, завжди прагнути до перемоги і перемагати, незважаючи ні на що.
Що таке витривалість для Юлії? Це вміння долати труднощі, якими б складними вони не виявилися. Спортсменка вважає, що необхідно проявити певну хоробрість, волю до перемоги, характер і рухатися вперед навіть тоді, коли здається, що сил більше немає. Важливо вміти зібратися не тільки після поразок, але і після перемог, для того, щоб гідно йти до наступних перемог.
А її тренер Ірина Пустовойт зазначає, що Юлія сильний і хоробрий боєць, який не здається і йде до поставленої мети, перемагаючи і саму себе, в тому числі. Ірина заслужений тренер України і вона уважає, що легка атлетика цікава і багатогранна, юні спортсмени можуть вибрати для себе потрібний напрямок і завдання тренера побачити потенціал спортсмена і направити його в потрібне русло.
corolla-ta-yuliya-levchenko
corolla-ta-yuliya-levchenko
Ще багато цікавого про Юлію і про її роботі в проекті Toyota Corolla «Витривалість робить тебе легендою» ви можете знайти в ексклюзивному матеріалі на сайті.
Повну інформацію про автомобіль Toyota Corolla ви можете отримати у офіційного дилера Тойота Центр Харків Автоарт на Шевченка, 334.

Якщо у Вас є питання - зв'яжіться з нами

Написати нам