Шиномонтаж – найбільш затребувана послуга при обслуговуванні автомобілів

Шини для автомобіля вважаються свого роду взуттям, від якої залежить безпека пересування. Кожен водій знає, що з настанням нового погодного сезону потрібно міняти гуму, навіть якщо вона у вас всесезонна, яка хороша для місцевості з м’яким кліматом. У наших широтах необхідно «перевзути» автомобіль в літню гуму і небажано цим займатися самостійно. Яким би досвідченим водієм ви не були – не переоцінювати свої можливості! Монтаж/демонтаж шин вимагає спеціального обладнання і фахівців, що володіють відповідними навичками.
З настанням теплої погоди (а перехід на літню гуму рекомендується при досягненні температури + 7 ° С) ми чекаємо власників авто Toyota. А для власників Toyota Corolla і Toyota Auris діє спеціальна ціна – 357 гривень за послугу. (акція закінчилась)
Проведення шиномонтажу власними силами може призвести до пошкодження шин, дисків та травмувати самого власника автомобіля. Щоб цього не сталося, відвідайте наш сервісний центр, де за адекватну ціну ваш автомобіль підготують до експлуатації в теплу пору року.

Uslugi-shinomontazha-ot-servisnogo-tsentra-Tojota-glavnaya

Якщо у Вас є питання - зв'яжіться з нами

Написати нам