Історія успіху: Toyota Hybrid впевнено завойовує серця автолюбителів

Гібридні автомобілі переможно завоювали світовий ринок. І, мабуть, головну роль в цьому зіграв японський концерн Toyota, більше двадцяти років є лідером у виробництві гібридних моделей. Популярність Тойота Hybrid цілком з’ясовна: виробники постійно вдосконалюють моделі, активно розвивають передові гібридні технології.
А починалося все в 1994 році, коли Toyota презентувала модель G-21, що можна вважати початком ери екологічного автотранспорту. Вже через три роки почався випуск першого в світі гібридного автомобіля Toyota Prius, до сих пір входить в число найбільш затребуваних моделей.
Початок ХХІ століття – період інтенсивного росту популярності гібридів. Вони припали до душі і захисникам довкілля, і любителям швидкостей і драйву, і шанувальникам стильних і ефективних моделей. З 2006 року компанія почала виробництво гоночних гібридів, і вже через рік – тріумф на престижних змаганнях на витривалість “24 години Токачи».
Минуло понад двадцять років з тих пір, як з конвеєра зійшов перший гібрид. За цей час багато світові компанії намагалися виграти у Toyota гонку в удосконаленні екологічного транспорту. Але гібридні моделі японських виробників до цих пір тримають беззастережне першість з продажу в Європі і в усьому світі. Однак багато хто з наших автолюбителів до сих пір не зовсім розбираються в деталях різниці між гібридами та звичайними автомобілями, а так само в тому, які з розхожих тверджень про гібриди відповідають істині, а які є абсолютним міфом. Розглянемо найбільш поширені з них.

  • Побоювання, що обслуговування гібридного автомобіля обійдеться дорожче звичайного, не відповідає дійсності – ТО гібридної моделі можна порівняти з аналогічною лінійкою бензинової версії, а в деяких аспектах навіть нижче завдяки конструктивним особливостям гібридної системи. При цьому необхідно не забувати про істотної економії на витратах палива, особливо в умовах руху по місту і «зависання» в пробках.
  • Твердження скептиків, що гібридними моделями складніше управляти, «голова тріщить» від процесів перемикання не витримують ніякої критики, так можуть міркувати тільки дилетанти. Всі вузли гібридної системи – від перемикання між бензиновим двигуном і електромотором до процесу підзарядки – працюють автоматично і виконують необхідні операції не тільки без найменшого напруження з боку водія, але взагалі без його участі.
  • З того ж розряду аматорських міркувань міфи про те, що взимку гібридну модель важко заводити і слід побоюватися удару струму. Електромотор Тойота Hybrid набагато більш потужний, ніж звичайний стартер, тому навіть при низьких температурах працює безвідмовно. А багаторівнева система захисту не дає ні найменшого шансу електричного струму не тільки завдати поразки, але навіть просто заявити про себе.
  • Не відповідають дійсності і розмови про те, що батарею гібрида доведеться часто міняти (мало не кожну сотню кілометрів). HV-батарея надзвичайно надійна, її робота розрахована на весь термін експлуатації автомобіля. А про високі показники надійності всього автомобіля найкраще свідчать багаторічні високі місця у відповідних рейтингах в Америці і Європі.

Звичайно, головне розвінчання перерахованих міфів – відмінні відгуки власників Тойота Hybrid. Як показують обговорення на інтернет форумах, що з’явилися гібридні автомобілі в Україні також залишають у автолюбителів прекрасне враження – від помірно позитивного до захопленого
Перш ніж купити Тойота Hybrid, необхідно ретельно вивчити всі нюанси його роботи, особливості сервісу, які хтось вважає недоліками, а хтось, навпаки, достоїнствами. Наприклад, багажник відкривається і закривається автоматично за допомогою електроприводу. Деякі користувачі вважають недоліком уповільнене закривання багажника і автоматичну зупинку, якщо піднесеш руку до кришки. Інші, навпаки, відзначають це як гідність, захищає від небезпеки травм, якщо в останній момент згадав про щось, що потрібно дістати / покласти в багажник. Комусь здається, що в такому революційно новий автомобіль зовнішній вигляд механізму перемикання передач повинен бути принципово новим, а хтось відзначає зручність звичної конструкції. Кому-то хотілося б швидше «зриватися з місця в кар’єр» при розгоні, а хтось у захваті від впевненим і спокійним рухом автомобіля.
Однак всі ці дрібні суперечки і зауваження не йдуть ні в яке порівняння з незаперечними перевагами Тойота Hybrid. Якщо ознайомитися з відгуками на гібридні автомобілі, то побачимо, що найчастіше відзначають:

  • Потужність і надійність. Автомобілі динамічні, стійкі на будь-яких дорогах, з надійною підвіскою і бездоганними гальмами. При цьому робота бензинового мотора і електродвигуна, їх перемикання і взаємодія відбуваються абсолютно тихо, непомітно для водія і пасажирів.
  • Простота управління. Інформативність, камери кругового огляду, робота всіх механізмів, функції обігріву керма і робота мультимедійної системи вище всяких похвал.
  • Економічність. При постійно зростаючих цінах на бензин обговорювати цю категорію немає необхідності – все і так зрозуміло.
  • Комфорт і зручність. Просторий салон, регульовані крісла (на тільки передні, але і задні), просторий місткий багажник з фальшпідлогою – байдужими салон не залишив нікого.

Бензиново-електричні гібриди Toyota бездоганно задовольняють всім вимогам прогресивності, економічності, ефективності та надійності – стандартам якості і smart-стилю життя, до чого прагне сучасна водій.
Гібридні кросовери оптимальні в якості сімейних автомобілів, ідеально підходять для жінок і для спокійних водіїв чоловіків. Замовити гібрид в Харкові можна на вулиці Шевченка, 334 в Тойота Центр Харків “Автоарт”. Також в нашому салоні ви можете отримати консультацію про всі види гібридів, щоб вибрати підходящий варіант для вас.
Ви можете купити Toyota Hybrid RAV4, C-HR, які відносять до молодіжних моделям, замовити Toyota Corolla, яка знаходиться в ТОПі сімейних авто в світі, або ж зупинитися на новому гібриді Тойота Camry – цей категорія бізнес-авто, куди також зараховують і гібрид RAV4. Наші менеджери допоможуть розібратися у всіх нюансах роботи гібрида, підібрати найбільш підходящий варіант. Замовте онлайн-консультация і насолодитеся міццю і комфортом популярного в світі автомобіля!

Якщо у Вас є питання - зв'яжіться з нами

Написати нам