Toyota Hybrid на Фестивалі вуличної їжі

4-5 листопада, в перший вікенд останнього місяця осені, на київському арт-заводі «Платформа» весело і смачно закрили сезон фестивалів вуличної їжі – 2017.
Похмурі осінні дні перетворилися на яскраве свято, наповнений енергією і музикою, приголомшливими ароматами і хорошим настроєм.
Знайомство з місцевими крафтового виробниками продуктів на Local Food Market, майстер-класи та дегустації, шопінг в Urban Market, інклюзивна простір для дітей Be Together і, звичайно, частування від більш ста учасників фуд-корти зробили ці дні повними позитивом і теплом людських сердець.
Вікенд-закриття поєднав усі найкращі заходи, які проходили на фестивалях протягом року. Звичайно, бренд Toyota не залишився в стороні і представив спеціальну експозицію з двох гібридних автомобілів.
Вперше на фестивалі стенд Toyota продемонстрував емоційний і елегантний кросовер для міста C-HR Hybrid, який вже зовсім скоро з’явиться на українських дорогах. Доповнив експозицію RAV4 Hybrid, який встиг полюбитися прогресивним автомобілістам. А додатковий комплект оригінальних аксесуарів Toyota наочно продемонстрував, що «зарядитися» на зимову відпустку дуже просто, варто лише закріпити на рейлінги лижі або сноуборд.
Відправитися у віртуальну подорож в засніжених гірських вершин відвідувачі змогли, зробивши фото в спеціальній інтерактивній зоні. Як учасник фуд-фестивалю бренд не забув і про гастрономічні пам’ятки і цікавинки. Гості змогли спробувати «гібридне» маршмеллоу, яке на очах у захопленої публіки нагрівалася і набувало срібного кольору.
Особливою популярністю користувався віртуальний онлайн-консультация гібридного RAV4. Завдяки спеціальним окулярам відвідувачі змогли прямо на місці оцінити всі переваги водіння Toyota RAV4 Hybrid. А щоб переконатися в них і на практиці, відразу можна було записатися на реальний онлайн-консультация автомобіля в одному з дилерських центрів Toyota.
Toyota RAV4 Hybrid
Це першый повнопривідний гібридний автомобіль бренду в Україні, оснащений двома електродвигунами – по мотору на кожну вісь – з сумарною потужністю гібридної силової установки 197 к.с. (145 кВт).
Toyota C-HR Hybrid
ще один гібридний автомобіль бренду в Україні. Ця передньопривідна модель має систему Hybrid потужністю 122 к.с. (90 кВт) і 1,8-літровий * бензиновий двигун, що працює по циклу Аткінсона.
Особлива відзнака гібридів полягає в використанні більш одного джерела енергії – двигуна внутрішнього згоряння і гібридної батареї. При цьому заряд батареї завжди автоматично залишається в межах від 40 до 80%. Це дозволяє максимально ефективно і розумно використовувати кожну краплю пального.
За додатковою інформацією про Toyota включаючи цінами, звертайтеся, будь ласка, до офіційного дилера Toyota Центр Харків “Автоарт”.
Спеціально для Вас ми підготували брошуру гібридні технології

Файли для завантаження

* Значення вказане умовно і може незначно відрізнятися від робочого об’єму двигуна. Більш детальна інформація є у офіційного дилера Toyota Центр Харків “Автоарт”.
Цей інформаційний матеріал не є рекламою послуг, пов’язаних з фестивальною діяльністю.

Якщо у Вас є питання - зв'яжіться з нами

Написати нам