Як працює гібридна система Toyota Hybrid

Компанія Toyota по праву визнана одним з найбільш передових і затребуваних виробників гібридних автомобілів не тільки в Японії, але і в світі. Гібридні автомобілі в Україні користуються не меншим попитом, і ми раді запропонувати співвітчизникам нові моделі. Це потужні, красиві, надійні, комфортні автомобілі, яким не страшно бездоріжжі. Якщо додати до перерахованих характеристикам екологічність, економічність і високу зносостійкість, і ми отримуємо ідеальний автомобіль для міста і траси. Щоб отримати консультацію, підібрати підходящий варіант і замовити Гібрид в Харкові, запрошуємо відвідати салон Тойота Центр Харків Автоарт на Шевченка, 334

Особливості «гібрида»

Система, запропонована компанією Тойота, працює з використанням бензинового і електромотора. Повний «гібрид» може пересуватися виключно на електроенергії або за рахунок двигуна внутрішнього згоряння і батареї HV. Тоді як в звичних нам гібридних системах електродвигун призначений виключно для посилення роботи бензинового мотора, і працюють вони тільки в тандемі.
Основні елементи «повної» гібридної системи:

  1. Керуючий електромотор. Двигун виробляє енергію для підзарядки батареї, а також виконує функцію стартера для бензинового двигуна.
  2. Бензиновий двигун, що працює за принципом Аткінсона. На високих і середніх оборотах він працює дуже економічно і тихо, що особливо важливо для міста.
  3. Тяговий електромотор, що приводить машину в рух, і виконує функцію генератора в процесі рекуперації.
  4. Трансмісія також гібридна, і призначена для розподілу крутного моменту між ДВС і електромотором. У гібридної трансмісії відсутні звичні ремені, фрікціони і вали.
  5. Встановлено інвертор, що перетворює постійний струм, що надходить з електромотора, в змінний, який використовується для підзарядки батареї і навпаки.
  6. Встановлено батарея, що виробляє енергію високої щільності. Вона забезпечує стабільну, рівномірну роботу і ідеально підходить для експлуатації при низьких температурах.

Новий автомобіль з гібридною системою (запрошуємо купити Toyota Hybryd в Харкові) здатний працювати в декількох режимах: ECO, POWER, CHARGE. Він настільки розумний, що самостійно визначає оптимальний варіант в залежності від дорожніх умов, манери їзди, режиму руху. При цьому на панелі загоряється відповідний індикатор.
Коли автомобіль пересуває в режимі ECO, задіяний гібридний привод, який використовується з максимальною віддачею. В умовах міста система дозволяє автомобілю рухатися на електродвигуні, без шкідливих викидів і на малій швидкості. Режим POWER включається при різкому прискоренні, наприклад, при обгоні або розгоні на трасі. У цей момент активується гібридна система і бензиновий двигун, що дозволяє швидко розігнатися до потрібної швидкості. У режимі CHARGE відбувається автоматична зарядка батареї HV, він включається при плавному русі автомобіля, стабільному гальмуванні, при їзді накатом. Накопичений електричний заряд використовується електромотором для подальшого руху, а, значить, на цьому відрізку відбувається економія палива. З урахуванням вартості бензину, впевнені, що гібридні автомобілі в Україні будуть користуватися високим попитом.
Автомобіль з гібридною системою може долати серйозні відстані без заправки і зарядки, а тому можна сміливо назвати його ідеальним рішенням для пересування і в умовах міста, і для поїздок на далекі відстані. Самозарядні електробензинові системи, запропоновані Тойота, повністю задовольняють сучасним вимогам до економічності, екологічній чистоті і прогресивності. У вас є відмінна можливість познайомитися з гібридами, провести онлайн-консультация. Ми чекаємо вас в Тойота на Шевченка!

Якщо у Вас є питання - зв'яжіться з нами

Написати нам