Toyota буде досліджувати ставлення водіїв до технологій «підключеного автомобіля»

Нові дослідження спрямовані на з’ясування механізму взаємодії водіїв з інтелектуальними системами і прогресивними технологіями безпеки.

Центр спільних досліджень в області безпеки Toyota

Collaborative Safety Research Center (CSRC) оголосив про старт 5 нових проектів, які допоможуть краще зрозуміти, як водії користуються сучасними автотехнологій. Нові проекти, розпочаті в партнерстві із 5 дослідними установами США, будуть реалізовуватися в рамках програми CSRC Next. Ця нова п’ятирічна програма покликана підтримати безпечний перехід до майбутньої мобільності.
Новітні Автотехнології, наприклад, автоматизовані системи допомоги водіям, призначені для підвищення безпеки дорожнього руху. Однак проблеми їх оптимальної взаємодії з водіями, а також обізнаності водіїв про безпечну роботу з такими системами залишаються вкрай важливими. Чотири з п’яти науково-дослідних проектів будуть зосереджені на питанні кращого сприйняття суспільством таких технологій і пропонувати можливі рішення по використанню таких технологій на основі отриманих даних. Висновки досліджень можуть допомогти більш ефективної інтеграції автоматизованих систем, сприяти безпечній поведінці водіїв на дорозі і запропонувати потенційні заходи протидії ризикованою манері водіння.
«Сучасні Автотехнології розвиваються швидше, ніж здатність значної кількості людей в повній мірі осягнути їх можливості. Тому важливо дізнатися, як водії насправді розуміють і використовують ці новітні системи, – говорить директор CSRC Чак Гулаш (Chuck Gulash). – Працюючи з нашими партнерами і ділячись результатами досліджень з гравцями автомобільного ринку, урядовими та неурядовими організаціями, науково-технологічним співтовариством, ми прагнемо сприяти прогресу цих новітніх і амбітних технологій ».
П’ять дослідних проектів будуть реалізовуватися в партнерстві з п’ятьма установами: Університетом Джорджа Мейсона, Інститутом Роквілле, Університетом Вашингтона, Інститутом транспорту Мічиганського університету та Університетом штату Каліфорнія в Сан-Франциско. Всі установи будуть ділитися отриманими даними для прискорення ходу досліджень, а результати будуть широко оприлюднені для сприяння прогресу в області автобезпеки.
Заснована в травні 2017 року, програма CSRC Next стала продовженням успішної п’ятирічної роботи CSRC і направить 35 млн доларів на дослідження новітніх автомобільних технологій, а саме в області безпеки. CSRC Next також підтримує наукові програми, які зараз реалізуються Дослідницьким інститутом Toyota і компанією Toyota Connected. Ці програми спрямовані на прискорення розвитку автоматизованих технологій, технологій «підключеного автомобіля» і сервісів для них.
З часу свого заснування в 2011 році, CSRC ініціював 60 дослідницьких проектів з 26 університетами-партнерами. Було опубліковано й представлено на численних галузевих конференціях понад 200 наукових праць. Проекти CSRC зробили значний внесок в розвиток автоматичних систем безпеки. Серед представлених робіт – дослідження про вплив людського фактора на безпеку транспортних засобів, ефективності активних і пасивних систем безпеки, а також механізми збору даних про безпеку руху і розробки нових інструментів для аналізу цих даних.
Програма CSRC Next включає наступні проекти:

  • «Невроергономічная оцінка розвитку ментальних моделей в майбутніх автоматизованих технологій водіння»;
  • «Оцінка натуралістичного водіння з розвитку ментальних моделей в майбутніх автоматизованих технологій водіння»;
  • «Ефективність короткострокових і довгострокових методів навчання для мінімізації ризиків і поліпшення навичок водіння, пов’язаних з безпекою»;
  • «Рекомендації по розробці заходів щодо ризикованої манері водіння, засновані на фактичних даних»;
  • «Ефективні стимули і поведінку для безпечного водіння при автоматичному керуванні».
    Цей матеріал підготовлено за даними інтернет-сайту.

Якщо у Вас є питання - зв'яжіться з нами

Написати нам