Toyota на міжнародній виставці ІнтерАГРО-2018

Урочиста презентація TOYOTA PROACE на ІнтерАГРО – 2018 у Києві

Компанія TOYOTA взяла участь в 12-ій міжнародній виставці сільськогосподарської техніки та обладнання, що проходила з 30.10.18 по 01.11.18 в міжнародному виставковому центрі столиці України – Києві.

Учасниками виставки стали сотні вітчизняних компаній і десятки зарубіжних: було задіяно 19 країн світу. Близько 20 тисяч фахівців відвідали «ІнтерАгро» – 2018.
На виставці можна було познайомитися з прогресивними результатами і інноваціями в області іноземного та національного машинобудування для аграрного сектора, визначитися з напрямками подальшого розвитку ринку в цій галузі.
Експозиція TOYOTA була представлена ​​трьома автомобілями, що викликали непідробний інтерес у гостей і учасників виставки, які мали можливість отримати відповіді на всі питання, що цікавлять від професійних консультантів.

Офіційний дебют Tоyota Proace в Україні!

Використання інноваційних технологій, комфортабельність, надійність, безпеку, оптимальне співвідношення ціни і якості – ось неповний перелік переваг «новачка» на українському ринку! Ідеально підходить для вирішення бізнес-завдань і особистого використання.

Toyota Land Cruiser Prado – неперевершена сила

Легендарний позашляховик японського автомобілебудування. Унікальне поєднання найвищої якості, надійності і довговічності в експлуатації з маневреністю і комфортом. Прекрасний не тільки на рівних трасах, але й бездоріжжя їй байдуже.

Toyota Hilux – знаменитий пікап

Його називають найнадійнішим автомобілем всіх часів і народів. Для Тойоти Хайлюкс поганих доріг не буває, тому вона просто незамінна в умовах неякісного або зруйнованого дорожнього покриття. Мужній дизайн кузова гармонійно поєднується зі стильною, комфортною та функціональною кабіною.

Toyota BusinessPlus – перевірений бізнес-партнер на українському ринку, якому можна довіряти, адже він відкритий до співпраці з новими компаніями і зацікавлений в успіху своїх клієнтів.

Переваги співробітництва Toyota BusinessPlus:

  • надійність;
  • довговічність;
  • велика кількість моделей;
  • наявність розгалуженої мережі обслуговування;
  • оптимальне співвідношення «ціна – якість»;
  • статус.

За більш повною інформацією по автомобілях Toyota, в тому числі і за вартістю, звертайтеся до офіційного представника Toyota Центр Харків «Автоарт» на Шевченка, 334.

Якщо у Вас є питання - зв'яжіться з нами

Написати нам