Українські спортсмени стали учасниками масштабного рекламного проекту за участю Toyota Corolla

Корпорація Toyota запустила новий рекламний проект за участю «Toyota Corolla» особою якого стали чотири українських спортсмена, встигли на ділі довести головний посил проекту – «Витривалість робить тебе легендою». Їхній шлях до успіху – це приклад того, що сила духу, воля до перемоги і кропітка праця завжди допомагають досягти поставленої мети.
Спортсмен, з яким ми хочемо вас познайомити – олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв.
Олег Верняєв твердо переконаний в тому, що олімпійський характер формується роками. Для того, щоб домогтися успіху в спортивній гімнастиці необхідна серйозна підготовка не менше 12-15 років. Саме стільки років спортсмен йшов до свого чемпіонства. Олег розуміє, що роль батьків у вихованні юного спортсмена переоцінити важко. Саме вони допомагають дитині загартувати свій характер і силу волі. Олег вважає, що не можна піддаватися слабкостям і пасувати перед труднощами. І, саме батьки, як можуть знайти правильні мотивуючі слова для своєї дитини. Важливо виховати в дитині бажання не відступати від своєї мети і домагатися її, незважаючи на труднощі і перешкоди. Олег зазначає, що в цьому випадку відмінно працює «метод батога і пряника».
corolla-ta-oleg-vernyayev
Коли зайшла мова про витривалості спортсменів, виявилося, що це якість зараз необхідно Олегу як ніколи раніше. Так сталося, що гімнаст переніс в минулому році дві операції. Такі серйозні хірургічні втручання вимагають тривалого періоду реабілітації і відновлення. Олег же, завдяки своїй волі і витривалості, негайно приступив до тренувань, а через 9 місяців вже взяв участь в світовому чемпіонаті.
Чому Олег Верняєв вирішив взяти участь у проекті? Сам спортсмен говорить про те, що «Toyota Corolla» – не просто брендовий модель, це автомобіль, який довів свій «олімпійський характер». «Toyota Corolla» зуміла подолати всі труднощі і підкорити не одну вершину, вирвавшись в лідери світового автопрому і ставши лідером продажів серед інших моделей концерну.
Українські спортсмени стали учасниками масштабного рекламного проекту за участю Toyota Corolla
Головний тренер чоловічої збірної України зі спортивної гімнастики Геннадій Сартінскій підтримує свого учня. Він вважає, що сила волі – головний ключ до успіху. Йому дуже імпонує гасло нового рекламного проекту, адже саме витривалість допомагає вибиватися в лідери не тільки спортсменам, а й цілим концернам. Геннадій Сартінскій сподівається, що цей проект приверне до спорту багатьох українців, а приклади успішних спортсменів допоможуть їм виховати в собі витривалість, вольовий характер і стійкість, які стануть в нагоді в багатьох життєвих ситуаціях. І тренер, і його учень вірять, що якості характеру неодмінно приведуть до успіху.
Ексклюзивне інтерв’ю спортсмена ви знайдете на сайті. Олег розповість про свій шлях до успіху і поділиться, що для нього означає участь в рекламному проекті від Toyota Corolla.
Повну інформацію, включаючи ціни, про автомобіль Toyota Corolla ви можете дізнатися в офіційного дилера Toyota Центр Харків Автоарт на Шевченка, 334, приїхавши до нас в автосалон або по телефону 057-763-22-22.

Якщо у Вас є питання - зв'яжіться з нами

Написати нам