Харків'янин, який представляв автосалон "Автоарт" став переможцем на всеукраїнському конкурсі малюнка

Ростислав Фоменко, який представляє Тoyota центр Харків «Автоарт» на Шевченка, 334 став переможцем конкурсу глядацьких симпатій. Бери участь, перемагай і здійснюй мрію з Toyota!

Щорічний, сьомий за рахунком Національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії», який проводить Toyota Motor Corporation, стартував 16 листопада 2018 року і було завершено 16 січня 2019 року. Участь в конкурсі на місцях організовували все дилерські центри Тойоти в Україні.

Прості умови участі, повна свобода в прояві фантазії, цінні призи (планшети і 3D ручки) – все це привернуло безліч дітей різного віку з багатьох міст України для участі в конкурсі, зокрема чимало робіт було представлено з Харкова. Дітям потрібно було придумати, яким може бути автомобіль в майбутньому і поділитися своїм баченням з оточуючими, при цьому назвати корисну функцію для людини і дати короткий опис, що розкриває запропоновану ідею.
Роботи учасників були викладені на офіційному сайті конкурсу і переможців обирали онлайн голосуванням відвідувачі сайту за допомогою лайків, в період з 01 по 20 лютого поточного року.
7-річний Ростислав Фоменко, який в цьому конкурсі представляв автомобільний салон Тойота Центр Харків «Автоарт» з роботою під назвою «Зоряний автомобіль», за результатами голосування визнаний переможцем конкурсу глядацьких симпатій.

12 квітня цього року в Києві відбулося нагородження переможців конкурсу. Завдяки автосалону Тойота Центр Харків «Автоарт», Ростислав Фоменко відвідав церемонію нагородження. Крім диплома і подарунків, Ростислав отримав незабутні емоції та враження – для фіналістів була організована розважальна програма за участю аніматорів і атракціонами.
Далі переможці з України братимуть участь у всесвітньому конкурсі, головним призом за перемогу в якому, буде поїздка в Японію на церемонію нагородження.

Ми вітаємо Ростислава з перемогою в конкурсі глядацьких симпатій і запрошуємо всіх дітей взяти участь в наступному, новий конкурс вже в 2020 році. Він подарує вам радість творчості і шанс втілити мрію разом з Toyota.

Якщо у Вас є питання - зв'яжіться з нами

Написати нам