Очередной национальный конкурс для детей от Toyota: «Автомобиль твоей мечты-2020»

Вже у восьмий раз проходить цікавий конкурс малюнків для  дітей у дилерських центрах Тойота в Україні. Цього разу розпочався він 12 грудня і триватиме до 9 лютого наступного року. Його організатором є офіційний дистриб’ютор бренду в Україні ПІІ «Тойота-Україна». Конкурс проходить під гаслом: «Намалюй мрію – створи майбутнє».

Стати учасником конкурсу можуть діти змалечку і до 15 років. Для цього потрібно небагато: намалювати різнокольоровий тематичний малюнок під назвою «Автомобіль твоєї мрії». Малюнки треба приносити до будь-якого дилерського центру.

Вимоги до малюнків наступні:

  • Малюйте фарбами, олівцями, навіть фломастерами чи маркерами. Але жодних цифрових технологій!
  • Формат малюнку має бути А4 або А3.
  • До малюнка треба додати заповнену заявку на учать у конкурсі. Вам дадуть її на місті, у приміщенні центру.
  • Можна вчинити ще простіше: завантажити зайву з сайту dreamcar.toyota.ua, аби заповнити її вдома. Але в такому разі обов’язково підпишіть заяву!

Малюнки оцінюватимуться за віком:

  1. До 7 років,
  2. 8-11 років,
  3. 12-15 років включно.

Визначить переможців професійне журі. Це будуть фахівці-мистецтвознавці або знакові фігури в арт-сфері. Стежте  за інформацією, і ви першими дізнайтеся склад журі!

Кожна вікова категорія учасників матиме по три переможці. Кожен з них виграє цінний подарунок, за які варто поборотися: всі перші місця будуть нагороджені графічним планшетом. Кожне срібне місце отримає iPad; а ті, хто посіли почесне третє місце – планшети.

Про те, хто здобув перемогу, можна буде прочитати на сайті dreamcar.toyota.ua. Тут також детальніше дізнатися
про умови конкурсу та його правила.

Не зволікайте, малюйте, вигравайте!

Если у Вас есть вопросы - свяжитесь с нами

Написать нам