Вітаємо призерів Сьомого національного конкурсу дитячого малюнка “Автомобіль твоєї мрії”!

Вітаємо призерів Сьомого національного конкурсу дитячого малюнка "Автомобіль твоєї мрії"!

Представляємо вашій увазі лауреатів національного конкурсу дитячого малюнка “Автомобіль твоєї мрії-2019“.

Ось уже сьомий раз конкурс проходить з ініціативи дистриб’ютора автомобілів Toyota в Україні. Всі бажаючі взяти участь представили свої роботи. І малюки, і старші діти малювали власні уявлення про техніку майбутнього. Робіт було дуже багато, журі довелося проробити важку роботу. Чи втіляться в майбутньому очікування і мрії дітей?

Цього року конкурс проходив з середини листопада 2018 року по 16 січня 2019 року в офіційних представництвах Toyota в Україні.

Перша категорія:

У групі наймолодших обдарувань до семи років (включно) кращою визнано робота юного киянина Чухрай Артура Євгеновича (6 років).

Відзначено також роботи семирічних Федорчук Євгенії Сергіївни з Вінниці і Ткаченко Лілії Олексіївни (7 років) з міста Зіньків (відповідно друге і третє місце).

Друга категорія:

У номінації учасників від 8 до 11 років привітаємо призерів – лаври переможця у Колесникової Єви Іллівни з м Кривий Ріг.

Почесне “срібло” у Крайньою Анастасії Ігорівни (10 років), також з м Зіньків. “Бронза” у Большакова Олега Денисовича (11 років), м Нова Каховка.

Третя категорія:

Серед конкурсантів старшої вікової групи (12-15 років) відзначені роботи харків’янки Кийкова Марини Андріївни (14 років), Джувагі Ангеліни Вікторівни (15 років) з м.Зіньків і Перехреста Олександра Сергійовича (13 років), смт. Драбів.

Переможці у кожній віковій категорії будуть нагороджені бажаними і корисними подарунками для розвитку творчих здібностей.

Номінанти, що завоювали “золото”, отримують графічний планшет.

Тим, кому вдалося піднятися на другу сходинку п’єдесталу, подарунком буде планшет.

Тим, у чиєму активі “бронза”, для нових творчих перемог послужить 3D ручка.

Малюнки-призери Національного конкурсу будуть номінуватися для участі в Світовому конкурсі, який пройде влітку 2019 Японії. Завдяки своєму улюбленому заняттю – малювання, призер конкурсу може побувати на урочистій Церемонії нагородження переможців Всесвітнього конкурсу “Автомобіль твоєї мрії 2019. Це чудовий шанс побачити Японію і здійснити подорож з одним з батьків.

Ознайомитися з інформацією про Всесвітньому конкурсі і іменами переможців можна буде в серпні 2019 року на нашому сайті.

Роботи конкурсантів оцінювали фахівці в області арт-мистецтва, мистецтвознавці, художники.
В цьому році в журі конкурсу була Вікторія Костів, співзасновник дитячої студії SHKINDER і улюблений педагог у більшості юних обдарувань.
Відомий декоратор і графік, фотограф, організатор і учасник фестивалів стріт-арту-Роман Мінін.
У журі також були запрошені Максим і Юлія Волошини – українські галеристи, керівники багатьох успішних проектів.

Если у Вас есть вопросы - свяжитесь с нами

Написать нам