Вітаємо призерів Сьомого національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії»!

Представляємо вашій увазі лауреатів національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії-2019«.

Ось уже сьомий раз конкурс проходить з ініціативи дистриб’ютора автомобілів Toyota в Україні. Всі бажаючі взяти участь представили свої роботи. І малюки, і старші діти малювали власні уявлення про техніку майбутнього. Робіт було дуже багато, журі довелося проробити важку роботу. Чи втіляться в майбутньому очікування і мрії дітей?

Цього року конкурс проходив з середини листопада 2018 року по 16 січня 2019 року в офіційних представництвах Toyota в Україні.

Перша категорія:

У групі наймолодших обдарувань до семи років (включно) кращою визнано робота юного киянина Чухрай Артура Євгеновича (6 років).

Відзначено також роботи семирічних Федорчук Євгенії Сергіївни з Вінниці і Ткаченко Лілії Олексіївни (7 років) з міста Зіньків (відповідно друге і третє місце).

Друга категорія:

У номінації учасників від 8 до 11 років привітаємо призерів — лаври переможця у Колесникової Єви Іллівни з м Кривий Ріг.

Почесне «срібло» у Крайньою Анастасії Ігорівни (10 років), також з м Зіньків. «Бронза» у Большакова Олега Денисовича (11 років), м Нова Каховка.

Третя категорія:

Серед конкурсантів старшої вікової групи (12-15 років) відзначені роботи харків’янки Кийкова Марини Андріївни (14 років), Джувагі Ангеліни Вікторівни (15 років) з м.Зіньків і Перехреста Олександра Сергійовича (13 років), смт. Драбів.

Переможці у кожній віковій категорії будуть нагороджені бажаними і корисними подарунками для розвитку творчих здібностей.

Номінанти, що завоювали «золото», отримують графічний планшет.

Тим, кому вдалося піднятися на другу сходинку п’єдесталу, подарунком буде планшет.

Тим, у чиєму активі «бронза», для нових творчих перемог послужить 3D ручка.

Малюнки-призери Національного конкурсу будуть номінуватися для участі в Світовому конкурсі, який пройде влітку 2019 Японії. Завдяки своєму улюбленому заняттю — малювання, призер конкурсу може побувати на урочистій Церемонії нагородження переможців Всесвітнього конкурсу «Автомобіль твоєї мрії 2019. Це чудовий шанс побачити Японію і здійснити подорож з одним з батьків.

Ознайомитися з інформацією про Всесвітньому конкурсі і іменами переможців можна буде в серпні 2019 року на нашому сайті.

Роботи конкурсантів оцінювали фахівці в області арт-мистецтва, мистецтвознавці, художники.
В цьому році в журі конкурсу була Вікторія Костів, співзасновник дитячої студії SHKINDER і улюблений педагог у більшості юних обдарувань.
Відомий декоратор і графік, фотограф, організатор і учасник фестивалів стріт-арту-Роман Мінін.
У журі також були запрошені Максим і Юлія Волошини — українські галеристи, керівники багатьох успішних проектів.

Если у Вас есть вопросы - свяжитесь с нами

Написать нам