Щорічна церемонія вручення премії Ichiban 2019 пройшла на березі Женевського озера

Вже стало традицією щорічне вручення премій Ichiban концерну Toyota дилерам компанії, який демонстрував невідому кращі результати з обслуговування клієнтів. Недарма назва премії в перекладі з японської означає «номер один» — перший серед рівних, кращий серед кращих. За почесний титул лауреата премії щорічно борються понад дві з половиною тисяч доларів по всій Європі.

У 2019 сорок п’ять переможців з різних куточків континенту зібралися у Франції, на березі Женевського озера.

Вітаючи переможців, натхненник і керівник Toyota Motor Europe доктор Йоганн ван Зіл зазначив, що видатних досягнень дилери досягли, тому що зуміли знайти особистісний, зацікавлений підхід до кожного конкретного клієнта. Зуміли вислухати і зрозуміти кожного, адже головний принцип дилерської мережі Тойота «Клієнт — понад усе» проголошує основною метою — задоволення побажань клієнта.

Слідом за виконавчим директором переможців привітав паралімпієць з Південно-Африканської Республіки Тайрон Піллей. Напружені тренування і підготовка до найближчих ігор не заважають мужньому атлету бути одним з кращих співробітників представництва Toyota в своїй країні. Піллей назвав переможців «європейськими золотими медалістами в світі дилерів».

Серед українських центрів лауреатом премії в 2019 році став Тойота Центр Львів «Діамант». Вітаємо переможців!

Если у Вас есть вопросы - свяжитесь с нами

Написать нам