Toyota на Франкфуртському міжнародному автосалоні 2017. Світова прем’єра Land Cruiser

На нинішньому Франкфуртському автосалоні експозиція Toyota відображає зв’язок між минулим, сьогоденням і майбутнім компанії. Світова прем’єра нового Land Cruiser спирається на 65-річну бездоганну репутацію за якістю, довговічності і надійності. Цієї осені Toyota також відзначає 20-річчя знакового Prius, першого комерційного гібридного автомобіля. За дві декади гібриди стали фундаментальною частиною нашого модельного ряду, краще проілюстровано гібридним концепт-каром C-HR HY-POWER.

На бездоріжжі або автодорогах – контроль завжди

65 років Land Cruiser залишається унікальним автомобілем в своєму класі завдяки поєднанню відмінної якості, надійності і довговічності з неперевершеною продуктивністю на бездоріжжі. Це створило непохитну репутацію Land Cruiser як одного з найбільш міцних і надійних автомобілів 4×4.

Новий Land Cruiser зміцнює цю репутацію, даруючи ще більше розкоші, комфорту і престижу своєму власникові. Новий, осучаснений і зухвалий зовнішній вигляд передньої частини автомобіля; витончений, комфортний та якісний дизайн салону з новими панеллю приладів і центральною консоллю для більшої зручності управління; поліпшення динамічних характеристик при пересуванні по автодорогах і систем допомоги водієві під час їзди по бездоріжжю – ось деякі з основних переваг нового Land Cruiser, які роблять його унікальним преміум-автомобілем 4×4 з ідеальним поєднанням комфорту, витонченості і прекрасної керованості і на дорогах, і на бездоріжжі .

Куди б ви не побажали поїхати, Land Cruiser допоможе дістатися до місця призначення.

Toyota на Франкфуртському міжнародному автосалоні 2017. Світова прем'єра Land Cruiser
Toyota на Франкфуртському міжнародному автосалоні 2017. Світова прем'єра Land Cruiser

Рідкий діамант

Toyota C-HR, яка вийшла на ринок середньорозмірних кросоверів в кінці 2016 року, продовжує користуватися великим успіхом завдяки вражаючому дизайну і прекрасним динамічним характеристикам. Потужна гібридна трансмісія – основний елемент концепту Toyota C-HR HY-POWER. Він був розроблений для тих клієнтів, які відрізняються індивідуальністю смаків і стилю життя, демонструючи високу якість виготовлення і збірки і пильна увага до деталей.

Занурюючись глибше в мотив діамантів, команда дизайнерів знайшла натхнення в силах природи, які перетворюють вуглець на алмази, а також в тому, як твердий камінь може приховувати вогняне, розплавлене ядро. Ці роздуми знайшли відгук в зовнішньому вигляді концепту завдяки використанню нової матовою сріблястою фарби Dark Carbon в драматичному контрастному поєднанні з анодованим фінішем в кольорі Burning Orange. Ця ідея простежується і в інтер’єрі, де з’єднане чорну оббивку з помаранчевими деталями.

Концепт побудований навколо нового гібридного силового агрегату, який виробляє більше енергії, ніж система 122 DIN HP, який використовується в поточному C-HR серійного виробництва. Це відображає стратегічний розвиток провідної в світі гібридної технології Toyota, яка має кілька високопродуктивних варіантів, які доступні у всіх основних моделях компанії.

Toyota на Франкфуртському міжнародному автосалоні 2017. Світова прем'єра Land Cruiser
toyota-news-2017-frankfurt-motorshow-article-03_tcm-3046-1080077

20 років лідерства Toyota в сегменті гібридных авто

Ще в 1997 році Toyota почала електричну революцію в автомобільній промисловості, запропонувавши свій перший гібридний автомобіль Prius, а з нею – перший електромобіль, який не потрібно заряджати. Новаторська гібридна технологія представляла наше бачення мобільності в XXI столітті. Час показав, що Toyota була права і випереджала свій час, оскільки зараз електро- і гібридні технології є важливими пріоритетами для багатьох інших автовиробників.

В цьому році ми відзначаємо двадцять років гібридних технологій Toyota і більше десяти з половиною мільйонів реалізовані гібридів, півтора мільйона з яких – в Європі. Після запуску першого гібрида Prius ця інноваційна технологія тепер доступна в 16 основних моделях Toyota, використовують сім різних гібридних силових агрегатів. Звичайно, ми не збираємося почивати на лаврах: Toyota продовжує розсовувати кордону гібридних технологій, щоб задовольнити найвищі вимоги клієнтів і водійські переваги різних людей.

Ми вже розробили сучасні гібридні технології, наприклад, гібридну систему з підзарядкою від електромережі для збільшення ємності акумулятора доступна на новому Prius PHV. Наше революційне новаторське нововведення – це перший в світі водневий автомобіль Mirai, що має нульовий викид і працює на водневих паливних елементах замість двигуна внутрішнього згоряння. Це авто стало символом нашого екологічного бачення і втіленням зобов’язання скоротити викиди CO2 на 90% до 2050 року.

toyota-news-2017-frankfurt-motorshow-article-05_tcm-3046-1082154

Если у Вас есть вопросы - свяжитесь с нами

Написать нам