Toyota на Франкфуртському міжнародному автосалоні 2017. Світова прем’єра Land Cruiser

toyota-na-frankfurtskom-mezhdunarodnom-avtosalone

На нинішньому Франкфуртському автосалоні експозиція Toyota відображає зв’язок між минулим, сьогоденням і майбутнім компанії. Світова прем’єра нового Land Cruiser спирається на 65-річну бездоганну репутацію за якістю, довговічності і надійності. Цієї осені Toyota також відзначає 20-річчя знакового Prius, першого комерційного гібридного автомобіля. За дві декади гібриди стали фундаментальною частиною нашого модельного ряду, краще проілюстровано гібридним концепт-каром C-HR HY-POWER.

На бездоріжжі або автодорогах — контроль завжди

65 років Land Cruiser залишається унікальним автомобілем в своєму класі завдяки поєднанню відмінної якості, надійності і довговічності з неперевершеною продуктивністю на бездоріжжі. Це створило непохитну репутацію Land Cruiser як одного з найбільш міцних і надійних автомобілів 4×4.

Новий Land Cruiser зміцнює цю репутацію, даруючи ще більше розкоші, комфорту і престижу своєму власникові. Новий, осучаснений і зухвалий зовнішній вигляд передньої частини автомобіля; витончений, комфортний та якісний дизайн салону з новими панеллю приладів і центральною консоллю для більшої зручності управління; поліпшення динамічних характеристик при пересуванні по автодорогах і систем допомоги водієві під час їзди по бездоріжжю — ось деякі з основних переваг нового Land Cruiser, які роблять його унікальним преміум-автомобілем 4×4 з ідеальним поєднанням комфорту, витонченості і прекрасної керованості і на дорогах, і на бездоріжжі .

Куди б ви не побажали поїхати, Land Cruiser допоможе дістатися до місця призначення.Рідкий діамант

Toyota C-HR, яка вийшла на ринок середньорозмірних кросоверів в кінці 2016 року, продовжує користуватися великим успіхом завдяки вражаючому дизайну і прекрасним динамічним характеристикам. Потужна гібридна трансмісія — основний елемент концепту Toyota C-HR HY-POWER. Він був розроблений для тих клієнтів, які відрізняються індивідуальністю смаків і стилю життя, демонструючи високу якість виготовлення і збірки і пильна увага до деталей.

Занурюючись глибше в мотив діамантів, команда дизайнерів знайшла натхнення в силах природи, які перетворюють вуглець на алмази, а також в тому, як твердий камінь може приховувати вогняне, розплавлене ядро. Ці роздуми знайшли відгук в зовнішньому вигляді концепту завдяки використанню нової матовою сріблястою фарби Dark Carbon в драматичному контрастному поєднанні з анодованим фінішем в кольорі Burning Orange. Ця ідея простежується і в інтер’єрі, де з’єднане чорну оббивку з помаранчевими деталями.

Концепт побудований навколо нового гібридного силового агрегату, який виробляє більше енергії, ніж система 122 DIN HP, який використовується в поточному C-HR серійного виробництва. Це відображає стратегічний розвиток провідної в світі гібридної технології Toyota, яка має кілька високопродуктивних варіантів, які доступні у всіх основних моделях компанії.


toyota-news-2017-frankfurt-motorshow-article-03_tcm-3046-1080077

20 років лідерства Toyota в сегменті гібридных авто

Ще в 1997 році Toyota почала електричну революцію в автомобільній промисловості, запропонувавши свій перший гібридний автомобіль Prius, а з нею — перший електромобіль, який не потрібно заряджати. Новаторська гібридна технологія представляла наше бачення мобільності в XXI столітті. Час показав, що Toyota була права і випереджала свій час, оскільки зараз електро- і гібридні технології є важливими пріоритетами для багатьох інших автовиробників.

В цьому році ми відзначаємо двадцять років гібридних технологій Toyota і більше десяти з половиною мільйонів реалізовані гібридів, півтора мільйона з яких — в Європі. Після запуску першого гібрида Prius ця інноваційна технологія тепер доступна в 16 основних моделях Toyota, використовують сім різних гібридних силових агрегатів. Звичайно, ми не збираємося почивати на лаврах: Toyota продовжує розсовувати кордону гібридних технологій, щоб задовольнити найвищі вимоги клієнтів і водійські переваги різних людей.

Ми вже розробили сучасні гібридні технології, наприклад, гібридну систему з підзарядкою від електромережі для збільшення ємності акумулятора доступна на новому Prius PHV. Наше революційне новаторське нововведення — це перший в світі водневий автомобіль Mirai, що має нульовий викид і працює на водневих паливних елементах замість двигуна внутрішнього згоряння. Це авто стало символом нашого екологічного бачення і втіленням зобов’язання скоротити викиди CO2 на 90% до 2050 року.

toyota-news-2017-frankfurt-motorshow-article-05_tcm-3046-1082154

Если у Вас есть вопросы - свяжитесь с нами

Написать нам