Говоримо Тойота — маємо на увазі «Автоарт»

Сервісний центр автосалону Тойота Центр Харків «Автоарт» є однією з найбільш унікальних станцій по сервісному обслуговуванню автомобілів марки Toyota, якість роботи якої оцінили вже понад 6000 постійних клієнтів.

У 2008 році Тойота Центр Харків «Автоарт» відкрили новий 3S концептуальний центр по вулиці Шевченка, 334, який став найбільшим в Європі. Символи 3S в назві означають спектр послуг, що надаються: sales, service, spares – продажу, обслуговування, запасних частин. По кожному з пунктів «Автоарт» вдалося стати лідерами на українському ринку.

«Okyaku sama Ichiban» – «Клієнт перш за все». У «Автоарт» продають і обслуговують автомобілі Toyota в повній відповідності з цим принципом. І це не порожні слова, в японській традиції слів на вітер не кидають. За результатами роботи 2006 і 2009 років, Тойота Центр Харків «Автоарт» отримав найвищу нагороду дилерській мережі Toyota в Європі – «Ічибан».

Залишити заявку

Toyota поважає вашу приватне життя, тому ваші персональні дані не будуть передані третім особам. Отримавши ваші персональні дані, ми зможемо повідомити вам в майбутньому про появу нових моделей або послуг.