Кузовний ремонт

Кузовний ремонт

Кузовний ремонт

Кузовний ремонт – це, мабуть, один з найбільш трудомістких видів ремонту. Він потрібен у разі серйозного пошкодження елементів кузова автомобіля після транспортних пригод, зіткнень, невдалої паркування тощо Від того, наскільки якісно і професійно виконаний ремонт, залежить зовнішній вигляд автомобіля і його ходові якості. Кузовний ремонт в Харкові автомобілів Toyota виконується на спеціалізованому СТО – сервісний центр «Автоарт» на Шевченка.

При будь-яких поломки звертайтеся в наш сервіс – Тойота Центр Харків «Автоарт». Станція технічного обслуговування оснащена необхідним обладнанням. Ми відновимо автомобіль після будь-яких пошкоджень: від невеликих вм’ятин до повної заміни кузовних деталей, виправимо порушену геометрію. Фахівці автосервісу виконують ремонтні роботи різної складності. В послуги входить рихтування кузова автомобіля, витяжка вм’ятин, вибивання, розтяжка з метою надання пошкодженим частинам вихідної форми. Ми не лише повертаємо машинам первинний зовнішній вигляд, а й даємо гарантію на всі виконані роботи, використовувані деталі, антикорозійні склади і лакофарбові матеріали.

Кузовний ремонт

Сильний удар викликає серйозну деформацію кузова або окремих частин автомобіля. Відновлення геометрії кузова починається з рихтування, останній етап – фарбування відновлених або замінених елементів.

Рихтовка автомобіля

Стосовно до автомобіля рихтування означає комплекс робіт, які спрямовані на виправлення деформованих ділянок або кузова в цілому. Основні прийоми рихтування – витягування, видавлювання увігнутих ділянок і стягування, яке проводиться при підвищеній температурі. Незважаючи на таке просте і легке назву, дані роботи відповідальні і серйозні, вимагають певних навичок, знань, високої кваліфікації, а також спеціального обладнання та інструменту. Спеціаліст нашого сервісу усувають перекоси кузова, виконують рихтування бризковиків, лонжеронів, кузовних деталей (дверей, капота, бампера, крил і т.д.).

Кузовний ремонт

Відновлення геометрії кузова

Відновити геометрію пошкодженого кузова вручну практично неможливо. Для цього існують професійні пристосування, інструмент, технологічне обладнання. Роботу проводять з постановкою автомобіля на спеціальний стенд і проведенням контролю певних точок кузова. Процес відновлення моніторять вимірювальні прилади, які фіксують найменше відхилення від норми. Точні параметри задаються для кожного авто перед початком робіт. Після того як кузов або його елементи будуть вирівняні, слід фарбування авто, ціну на яку можна дізнатися у фахівців Тойота Центр Харків «Автоарт».

Покраска авто

Фарбування є нанесенням спеціальної автомобільної фарби для додання потрібного кольору і відновлення первісного вигляду. Крім декоративної функції, вона грає роль захисного шару, оскільки охороняє метал від корозії, що викликається вологою, брудом, піском, хімічними реагентами, якими обробляються дороги в зимовий період. З метою безпеки, малярні авто роботи проводяться екологічно чистими фарбувальними складами високої якості.

Така послуга як фарбування авто в Харкові досить затребувана. Автовласники звертаються в сервіс при пошкодженнях покриття або з метою повністю змінити колір кузова.

Якщо автомобілю потрібен серйозний ремонт, відновлення, фарбування, звертайтеся в Тойота Центр Харків «Автоарт». У нас працюють чудові фахівці, які розбираються в особливостях автомобілів цього японського виробника.

Кузовний ремонт

З будь-яких питань звертайтеся до Сервісного центру “Автоарт” на Шевченка, 334 або за телефоном (057) 763-22-22

Запишіться на кузовний ремонт
прямо зараз!

Заповніть поля форми, і наш менеджер зв’яжеться з Вами для уточнення
деталей протягом робочого дня!

    Toyota поважає вашу приватне життя, тому ваші персональні дані не будуть передані третім особам. Отримавши ваші персональні дані, ми зможемо повідомити вам в майбутньому про появу нових моделей або послуг.

      Залишити заявку

      Toyota поважає вашу приватне життя, тому ваші персональні дані не будуть передані третім особам. Отримавши ваші персональні дані, ми зможемо повідомити вам в майбутньому про появу нових моделей або послуг.