Лобове скло

Лобове скло. Для відмінної видимості і повного спокою

Перебуваючи за кермом автомобіля Toyota, важливо бути впевненим, що лобове скло забезпечує відмінну видимість і захист від непередбачених обставин.

Пошкодивши лобове скло, водій може звернутися до офіційного дилера Toyota в відношенні його відновлення або заміни.
Впевненість в тому, що Ваш автомобіль Toyota оснащений високоякісним лобовим склом має вирішальне значення для безпеки водія і пасажирів. Результати постійних випробувань з безпеки доводять, що оригінальні лобові стекла Toyota мають високу якість.
Наше лобове скло проходить випробування не тільки на довговічність і міцність, але і забезпечення бездоганної видимості, шляхом перевірки можливих деформацій поверхні, які можуть привести до оптичних спотворень.

Впевненість в оригінальному лобовому склі Toyota:

Підвищений рівень безпеки

Забезпечуючи захист від непередбачених обставин, оригінальні лобові стекла Toyota надають додатковий захист пасажирам під час руху.

Відмінна якість

Оригінальні лобові стекла Toyota створюють акустичний бар’єр, а також забезпечують тепловий комфорт, УФ-фільтрацію і високу оптичну якість для відмінної видимості.

Ідеальна сумісність

Наше лобове скло спеціально розроблене для автомобілів Toyota і оптимізоване для інтеграції з системою безпеки Toyota Safety Sense.

Залишити заявку

Toyota поважає вашу приватне життя, тому ваші персональні дані не будуть передані третім особам. Отримавши ваші персональні дані, ми зможемо повідомити вам в майбутньому про появу нових моделей або послуг.