Модульна Розважальна Система для пасажирів

Модульна Розважальна Система для пасажирів

Модульна Розважальна Система зробить подорож Ваших пасажирів веселим і цікавим.

Функціонал

Модульна Розважальна Система зробить подорож Ваших пасажирів веселим і цікавим.

Функціонал системи дозволяє переглядати фотографії, дивитися відео, слухати музику або грати в ігри. Ви можете адаптувати Модульні розважальну систему відповідно до побажань Ваших пасажирів завдяки вибору екрану і комбінацій підключення.

Можливість вибору екрану

Вашій увазі пропонується кріплення для iPad (Айпад) або DVD-екран (ДВД-екран), також Ви можете встановити і те і інше на дві різні спинки сидінь. DVD-екрани (ДВД-екрани) можуть відображати однаковий чи різний контент, що дозволить кожному з пасажирів насолоджуватися саме тими функціями, які вони виберуть самостійно.

Зручність для користувача

Пульт дистанційного керування забезпечує зручність в управлінні, що дозволяє користувачеві користуватися системою без зайвого регулювання ременів безпеки. Завдяки простому інтерфейсу і великим кнопкам система буде зрозуміла і легкої для користувача.

За допомогою підключення бездротових навушників до Модульної Розважальної Системі користувач не буде відволікати водія та інших пасажирів.

    Залишити заявку

    Toyota поважає вашу приватне життя, тому ваші персональні дані не будуть передані третім особам. Отримавши ваші персональні дані, ми зможемо повідомити вам в майбутньому про появу нових моделей або послуг.