Гальмівні диски і колодки Toyota

Гальмівні диски і колодки Toyota. Зупиняють надійно і безпечно

Працюючи щодня в звичайному режимі або вимагаючи різкої зупинки, гальмівна система автомобіля виконує важливі завдання. Найголовніша особливість захисного спорядження в Toyota, тобто здатність зупинятися і сповільнюватися, особливо в несприятливих умовах водіння або при надзвичайних ситуаціях, повністю залежить від продуктивності гальм.

Як працює гальмівна система?

Коли ставите ногу на педаль, гальмова рідина створює тиск на поршні супортів змушуючи гальмівну колодку притискатися до обох сторін гальмівного диска, який обертається разом з колесами автомобіля. Це тертя уповільнює рух авто, зупиняючи його.

З плином часу гальмівні колодки і диски зношуються. Їх необхідно замінювати, адже їздити зі зношеними гальмами може бути надзвичайно небезпечно. Є кілька ознак зносу гальм, про які ви повинні знати. Ось на що треба звернути увагу:

 • Відхилення від руху по прямій при гальмуванні може означати нерівномірний знос гальмівних колодок
 • Зниження швидкості уповільнення
 • Гальмівні диски товщиною менше за безпечний мінімум повинні бути замінені

Установка оригінальних гальмівних колодок і дисків Toyota забезпечує необхідний спокій в дорозі, коли ви знаєте, що:

 • Всі оригінальні гальмівні диски і колодки Toyota виготовлені з якісних матеріалів, розроблені і протестовані для забезпечення максимальної безпеки і продуктивності;
 • Гальма працюють ефективно, завдяки тому, що в оригінальних гальмівних колодках Toyota довгий термін експлуатації. Ви можете відчути якість;
 • В асортименті є гальмівні системи для кожної моделі Toyota, що забезпечує швидку заміну та ідеальну сумісність;
 • Розроблено з використанням глибоких знань про автомобілі Toyota, які є тільки у нас;
 • Всі наші гальма Optifit відрізняються конкурентними цінами.

Для безпечного водіння важливо регулярно перевіряти гальмівні колодки і диски вашого автомобіля в авторизованому сервісному центрі Toyota.

Гальмівні диски і колодки Toyota

  Залишити заявку

  Toyota поважає вашу приватне життя, тому ваші персональні дані не будуть передані третім особам. Отримавши ваші персональні дані, ми зможемо повідомити вам в майбутньому про появу нових моделей або послуг.