Toyota Assistance

Toyota Assistance

Toyota Assistance


В офіційній дилерській мережі ПІІ «Тойота-Україна» діє унікальна програма допомоги в дорозі під назвою Toyota Assistancе. Купуючи офіційний автомобіль Toyota, його власник автоматично отримує професійну підтримку і допомогу в дорозі не тільки в технічних питаннях, а й у нестандартних ситуаціях. Послуга Toyota Assistance діє протягом трьох років з дня першої реєстрації автомобіля без обмеження пробігу.

Звертаємо вашу увагу на те, що програма Toyota Assistancе унікальна в своєму класі і в рамках цієї програми надається безпрецедентно повний спектр послуг з підтримки автомобіля в дорозі.

Програма допомоги в дорозі Toyota Assistance впроваджена в офіційній дилерській мережі ПІІ «Тойота-Україна» в 2005 році і передбачає цілодобову інформаційну підтримку та професійну допомогу в дорозі. Toyota Assistance унікальна тому, що включає в себе чимало безкоштовних для клієнтів послуг діє в 35 країнах Європи.

Файли для завантаження

Якщо у Вас виникнуть будь-які проблеми з тойота, звертайтеся в будь-який час.

Якщо Ви перебуваєте в Україні, по телефону

(044) 494 2298

Якщо Ви за кордоном, наберіть

+380 44 494 2298

Потрібна консультація по  Toyota Assistancе?

Заповніть форму нижче і наш спеціаліст буде радий вам розповісти про цю послугу.

Перевіряйте, будь ласка, правильність сказаного номера телефону, а після цього відправляйте,
 у випадку невірно вказаного номера телефона ми не зможемо вам зателефонувати.

    Залишити заявку

    Toyota поважає вашу приватне життя, тому ваші персональні дані не будуть передані третім особам. Отримавши ваші персональні дані, ми зможемо повідомити вам в майбутньому про появу нових моделей або послуг.