Toyota Fuel System Cleaner

Toyota Fuel System Cleaner – очищувач паливної системи для автомобіля Toyota

Двигун вашого автомобіля Toyota ретельно виготовлений з дотриманням високих вимог для забезпечення стійкості до шкідливої дії, точної керованості автомобілем і його багаторічної надійності. Однак ефективність і продуктивність вашого автомобіля Toyota можуть поступово знижуватися, оскільки всередині двигуна з часом накопичуються відкладення в результаті процесу згоряння або від палива.

Одноразова обробка очищувачем паливної системи Toyota Fuel System Cleaner поверне показники викидів в атмосферу до початкового рівня, передбаченого саме для вашого автомобіля Toyota. Тільки одна процедура зможе забезпечити ефективну очистку, що поліпшить роботу транспортного засобу в наступних випадках:

  • складний запуск;
  • нестабільний холостий хід;
  • недостатня потужність;
  • посилена паливна економічність;
  • стук в двигуні;
  • нестійка робота;
  • підвищену кількість шкідливих викидів у відпрацьованих газах.

Очищувач Toyota Diesel Fuel System Cleaner призначений для глибокого очищення всієї паливної системи і двигуна. Він ретельно протестований на сумісність і поліпшення експлуатаційних характеристик, усунення відкладень і різних накопичень з метою забезпечення економії палива і плавності ходу.

Подібним чином очищувач Toyota Petrol System Cleaner очищає свічки запалювання, покращує запуск двигуна і ретельно очищає камери згоряння, в результаті чого ваш автомобіль Toyota набуває відновлену вихідну потужність, кращу паливну економічність і безшумну роботу.

Можна уникнути необхідності дорогої заміни паливного інжектора при відновленні продуктивності автомобіля, паливної економічності і приведення рівня викидів в атмосферу ближче до рівня вихідних показників, визначених для вашого автомобіля Toyota. Для цього подбайте про ретельному очищенню двигуна вже сьогодні.

Залишити заявку

Toyota поважає вашу приватне життя, тому ваші персональні дані не будуть передані третім особам. Отримавши ваші персональні дані, ми зможемо повідомити вам в майбутньому про появу нових моделей або послуг.