Toyota ProTect

Toyota ProTect

Toyota ProTect – продукт, що забезпечує неперевершений захист автомобіля завдяки герметичному шару покриття зовнішніх пофарбованих поверхонь кузова, текстильних поверхонь салону та легкосплавних дисків. Toyota ProTect забезпечує висококласну захист як нових автомобілів, так і автомобілів з пробігом.

Асортимент

Лінія Toyota ProTect складається з трьох окремих продуктів, які захищають різні частини транспортного засобу:

  • Засіб для тривалого захисту кузова — це не воскової або полімерний герметик, а передова спеціальна технологія на основі кремнію, яка формує молекулярну зв’язок з поверхнями, на яких її пріменіна; вона стійка до забруднень, впливів погодних умов, автотранспортних викидів, забруднень тваринного походження і т.д.
  • Засіб для захисту легкосплавних дисків – нагріті до високих температур (до 400 ° C) частинки пилу на гальмах не проникнуть через поверхню легкосплавних дисків, захищених цим засобом, яке дозволить легко змити весь осілий пил водою.
  • Засіб для захисту тканин – базується на використанні високотехнологічного полімеру (PTFE). Його можна застосовувати в тканинних поверхнях салону автомобіля (не шкіряний), він надає стійкість до щоденних забруднень, забезпечуючи власнику автомобіля можливість просто витерти бруд з тканини, після чого не залишається жодної плями.

Досягнення сучасної науки

Ця технологія розроблена, випробувана і схвалена як оригінальний продукт Toyota в Японії компанією Toyota Motor Corporation і її багаторічним партнером в хімічній галузі, компанією Three Bond Co. Ltd. Japan. Технологія, використовувана в Toyota ProTect, вперше була створена в NASA (Національне управління США з аеронавтики і дослідженню космічного простору) як засіб покриття супутників і параболічних тарілок. Продажі в Японії і на Тайвані відзначаються великим успіхом, що спонукало вихід продукту на європейський ринок.

Всю додаткову інформацію ви можете отримати в нашому дилерському центрі.  Тойота Центр Харків «Автоарт» вул. Шевченка, 334

 Або за телефоном 057 763 22 22

    Залишити заявку

    Toyota поважає вашу приватне життя, тому ваші персональні дані не будуть передані третім особам. Отримавши ваші персональні дані, ми зможемо повідомити вам в майбутньому про появу нових моделей або послуг.