Toyota ProTect

Toyota ProTect – продукт, що забезпечує неперевершений захист автомобіля завдяки герметичному шару покриття зовнішніх пофарбованих поверхонь кузова, текстильних поверхонь салону та легкосплавних дисків. Toyota ProTect забезпечує висококласну захист як нових автомобілів, так і автомобілів з пробігом.

Асортимент

Лінія Toyota ProTect складається з трьох окремих продуктів, які захищають різні частини транспортного засобу:

  • Засіб для тривалого захисту кузова — це не воскової або полімерний герметик, а передова спеціальна технологія на основі кремнію, яка формує молекулярну зв’язок з поверхнями, на яких її пріменіна; вона стійка до забруднень, впливів погодних умов, автотранспортних викидів, забруднень тваринного походження і т.д.
  • Засіб для захисту легкосплавних дисків – нагріті до високих температур (до 400 ° C) частинки пилу на гальмах не проникнуть через поверхню легкосплавних дисків, захищених цим засобом, яке дозволить легко змити весь осілий пил водою.
  • Засіб для захисту тканин – базується на використанні високотехнологічного полімеру (PTFE). Його можна застосовувати в тканинних поверхнях салону автомобіля (не шкіряний), він надає стійкість до щоденних забруднень, забезпечуючи власнику автомобіля можливість просто витерти бруд з тканини, після чого не залишається жодної плями.

Досягнення сучасної науки

Ця технологія розроблена, випробувана і схвалена як оригінальний продукт Toyota в Японії компанією Toyota Motor Corporation і її багаторічним партнером в хімічній галузі, компанією Three Bond Co. Ltd. Japan. Технологія, використовувана в Toyota ProTect, вперше була створена в NASA (Національне управління США з аеронавтики і дослідженню космічного простору) як засіб покриття супутників і параболічних тарілок. Продажі в Японії і на Тайвані відзначаються великим успіхом, що спонукало вихід продукту на європейський ринок.