Повітряні фільтри салону Toyota

Повітряні фільтри салону Toyota. Секрет чистого повітр

Пересуваючись сучасними містами і проводячи багато часу в пробках, ніщо не може зрівнятися з насолодою свіжим повітрям. Повітряні фільтри салону грають життєво важливу роль в забезпеченні водія і пасажирів чистим повітрям, адже вони запобігають потраплянню в салон автомобіля різних забруднюючих і шкідливих речовин

Типи фільтрів

Стандартний повітряний фільтр салону Toyota

Виготовлений з високоякісного нетканого матеріалу, повітряний фільтр салону допомагає утримати забруднюючі речовини, перш ніж вони потрапляють в салон автомобіля.

Вугільний повітряний фільтр салону Toyota

Виготовлений з того ж матеріалу, що і стандартний фільтр, але оснащений додатковим шаром активованого вугілля, що підвищує його ефективність в змісті забруднюючих речовин, в тому числі алергенів і вихлопних газів.

Підтримуйте свою Toyota в формі, справної і свіжої завдяки повітряним фільтрам салону Toyota і насолоджуйтеся очищеним досвідом водіння.

Рекомендується регулярно перевіряти стан фільтра салону кожні 15 000 км пробігу, і ось чому:

Повітряні фільтри блокують дратівливі і шкідливі речовини: пилок, озон, пил і вихлопні гази, щоб запобігти їх негативний вплив на здоров’я водія та пасажирів.

Вони забезпечують салон свіжим повітрям, роблячи Ваше подорож приємним.

Вони підтримують продуктивну роботу системи кондиціонування Вашого автомобіля за будь-яких погодних умовах.

Залишити заявку

Toyota поважає вашу приватне життя, тому ваші персональні дані не будуть передані третім особам. Отримавши ваші персональні дані, ми зможемо повідомити вам в майбутньому про появу нових моделей або послуг.