malarka
кузовний ремонт

Рихтування автомобіля

Стосовно до автомобіля рихтування означає комплекс робіт, які спрямовані на виправлення деформованих ділянок або кузова в цілому. Основні прийоми рихтування – витягування, видавлювання увігнутих ділянок і стягування, яке проводиться при підвищеній температурі. Незважаючи на таке просте і легке назву, дані роботи відповідальні і серйозні, вимагають певних навичок, знань, високої кваліфікації, а також спеціального обладнання та інструменту. Спеціаліст нашого сервісу усувають перекоси кузова, виконують рихтування бризковиків, лонжеронів, кузовних деталей (дверей, капота, бампера, крил і т.д.).

Відновлення геометрії кузова

Відновити геометрію пошкодженого кузова вручну практично неможливо. Для цього існують професійні пристосування, інструмент, технологічне обладнання. Роботу проводять з постановкою автомобіля на спеціальний стенд і проведенням контролю певних точок кузова. Процес відновлення моніторять вимірювальні прилади, які фіксують найменше відхилення від норми. Точні параметри задаються для кожного авто перед початком робіт. Після того як кузов або його елементи будуть вирівняні, слід фарбування авто, ціну на яку можна дізнатися у фахівців Тойота Центр Харків «Автоарт».

Фарбування авто

Фарбування є нанесенням спеціальної автомобільної фарби для додання потрібного кольору і відновлення первісного вигляду. Крім декоративної функції, вона грає роль захисного шару, оскільки охороняє метал від корозії, що викликається вологою, брудом, піском, хімічними реагентами, якими обробляються дороги в зимовий період. З метою безпеки, малярні авто роботи проводяться екологічно чистими фарбувальними складами високої якості.

Така послуга як фарбування авто в Харкові досить затребувана. Автовласники звертаються в сервіс при пошкодженнях покриття або з метою повністю змінити колір кузова.

Якщо автомобілю потрібен серйозний ремонт, відновлення, фарбування, звертайтеся в Тойота Центр Харків «Автоарт». У нас працюють чудові фахівці, які розбираються в особливостях автомобілів цього японського виробника.

З будь-яких питань звертайтеся до Сервісного центру “Автоарт” на Шевченка, 334 або за телефоном (057) 763-22-22

Задайте питання
Як з вами зручніше зв'язатися?
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля