Molodist Kyiv international film festival

Страхування

sajt_strahovka
В офіційній дилерській мережі ПІІ «Тойота-Україна» діє страхова програма під назвою «Тойота Страхування»

В офіційній дилерській мережі ПІІ «Тойота-Україна» діє страхова програма під назвою «Тойота Страхування». Вона спрямована на якісне та оперативне врегулювання збитків при настанні страхових випадків і дозволить вам убезпечити свій автомобіль на вигідних умовах.
Страхування за програмою «Тойота Страхування» здійснює Страхова компанія «ARX» (ліцензія Держфінпослуг серія АВ № 483293 від 17.09.2009, ліцензія Держфінпослуги серія АГ № 569137 від 25.11.2010).

Страховий продукт «Тойота Страхування» доступний для власників автомобілів марки Toyota, придбаних у офіційного дилера. Його метою є забезпечити зручність, якість, швидкість і індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Головними характеристиками програми «Тойота Страхування» є прозорі, доступні і вигідні умови страхування для всіх клієнтів, які купують автомобілі Toyota в офіційній дилерській мережі ПІІ «Тойота-Україна».

Для зручності клієнтів у рамках програми «Тойота Страхування» пропонується два тарифних пакета з різними видами франшиз на вибір:

Тариф для автомобілів, придбаних без програми «Тойота – Кредит» *,%

* Тариф – певний відсоток від страхової суми за договором страхування, гривневий еквівалент якої підлягає оплаті клієнтом в якості страхових внесків за договором страхування. Тариф наведено для першого року страхування.
** Франшиза – певний відсоток від страхової суми за договором страхування, на розмір якого зменшується страхове відшкодування, яке виплачується.

Програма «Тойота Страхування» надає клієнту:

  • можливість вибору одного з трьох видів франшизи;
  • відсутність обмежень по водійському стажу при виборі виду франшизи.

При настанні страхового випадку ремонт автомобіля може бути здійснений на сервісних станціях офіційних дилерських центрів Toyota зі строгим дотриманням нормативів фірми-виробника по ремонту та використанням тільки оригінальних запасних частин. Наведене дозволяє забезпечити гідну якість ремонтних робіт і високу залишкову вартість автомобіля в процесі його експлуатації.
Власник автомобіля Toyota має можливість укласти договір страхування КАСКО і придбати поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників автомобілів в будь-якому автосалоні офіційного дилера Toyota в рамках програми «Тойота Страхування».

Для того, щоб укласти договір страхування необхідно надати мінімальний комплект документів:

  • свідоцтво про реєстрацію ТЗ (техпаспорт) або довідку-рахунок на автомобіль;
  • водійське посвідчення;
  • цивільний паспорт і ідентифікаційний код.
Задайте питання
Як з вами зручніше зв'язатися?
Телефон
Email
Viber
Telegram
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля