3139_sajt_trejd
Програма Toyota Трейд-ін

Нова Toyota може бути ближчою з програмою, Трейд-ін . Саме ця програма дозволяє вигідно обміняти Ваше авто незалежно від марки та року випуску на будь-який автомобіль Toyota, що представлений в нашому салоні Тойота Центр Харків Автоарт.
Переваги програми Трейд-ін від Тойота Автоарт
Перше та найголовніше те, що Ви не чекаєте на свого покупця — дилерський центр бере на себе всі клопоти та самостійно викупає Ваш автомобіль. Це дозволяє позбавити Вас від зайвих турбот, які зазвичай існують під час продажу авто з пробігом. Більш того, Ви автоматично позбавляєтесь витрат, пов’язаних з передпродажною підготовкою та усіх ризиків. Продаж автомобіля стає максимально прозорим та швидким! А це, в свою чергу, дозволяє заощадити немало часу та грошей.

Для того, щоб оформити угоду, достатньо пройти необхідний огляд авто на узгодити ціну вживаного автомобіля. І далі, купуючи новий автомобіль або інший авто з пробігом, Ви лише доплачуєте різницю від вартості.

Якщо Вас зацікавила програма Toyota Трейд-ін, телефонуйте за номером 057- 763 -22- 22 та приїжджайте на огляд вашого авто!

Задайте питання
Як з вами зручніше зв'язатися?
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля