remont
Діагностика та ремонт ходової, агрегатів і коробки перемикання передач

Поведінка автомобіля на дорозі, комфорт в салоні і безпека - головні складові, на які впливає загальний стан ходової Toyota, правильна робота агрегатів і коробки перемикання передач. Тому вкрай важливо своєчасно проводити діагностику і, в разі необхідності, настройку та ремонт всіх систем, що працюють в комплексі з ходовою частиною Тойота.

Подібні процедури вимагають від майстрів високого рівня професіоналізму і практичного досвіду, а також наявності сучасного обладнання.

В офіційному сервісному центрі Тойота Харків "Автоарт" проводяться комп'ютерна та інструментальна діагностики. При комп'ютерної на спеціальному стенді перевіряються основні параметри і їх відповідність вимогам Toyota. Діагностика інструментальна включає в себе візуальний огляд всіх вузлів та агрегатів ходової. При цьому особлива увага приділяється підвісці.

За результатами діагностики фахівці сервісного центру Тойота Автоарт приступають до наступного етапу - виконання ремонтних робіт. В цьому випадку майстра строго слідують технологічними картами виробника, за потребою ремонтуючи або змінюючи комплектуючі.

Діагностика КПП

Також майстрами виконується повна комп'ютерна та візуальна діагностика МКПП і АКПП, після чого фахівці центру виправляють всі неполадки. При належному обслуговуванні і експлуатації КПП може прослужити до 300 тис. Км.

Діагностика двигунів

У сервісному центрі Тойота Харків "Автоарт" проводиться точна і швидка діагностика двигуна (бензиновий, дизельний, гібридний). Наші фахівці проведуть повний огляд, завмер компресії і тиску в паливній системі, а також зможуть дати оцінку ступеня зносу агрегату і окремих його частин.

Задайте питання
Як з вами зручніше зв'язатися?
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля