sajt_razval
Шиномонтаж та балансування

Автомобілісти, які їздять на сезонних шинах, користуються послугами шиномонтажу як мінімум двічі на рік. Однак якість доріг в країні залишає бажати кращого, тому балансування і шиномонтаж можуть знадобитися частіше. Від того, наскільки якісно і професійно виконана робота, багато в чому залежить безпека і комфорт їзди. Неправильна балансування коліс може стати причиною некерованості автомобіля, шуму при русі, зниження ходових характеристик. Не варто довіряти відповідальну роботу кустарним майстрам. Звертайтеся в сервісний центр Тойота «Автоарт» на Шевченка, 334. СТО оснащена професійним обладнанням, в штаті працюють відмінні механіки з великим досвідом

Як правило, легковий шиномонтаж має на увазі заміну літніх покришок на зимові і навпаки, і проводиться один раз на півроку (восени і навесні). Після заміни необхідно провести балансування, щоб знизити дисбаланс дисків, коліс, елементів підвіски до мінімального рівня. На результат впливають не тільки досвід, знання, відповідальність майстра, але і використовуване обладнання. Наш автосервіс оснащений обладнанням провідних виробників, яке підходить для обслуговування автомобілів з будь-яким типом і розміром коліс.

Коли ще може знадобитися шиномонтаж?

Як ми вже говорили, шиномонтаж і балансування можуть знадобитися не тільки при зміні покришок в міжсезоння. Якщо ви відчуваєте биття коліс, це головний сигнал про те, що пора відвідати СТО Тойота. Визначити проблему можна по вібрації керма на високій швидкості і поганої керованості транспортного засобу. Машина починає «виляти», відхиляється від прямолінійної траєкторії. Якщо на трасі «залізного коня» веде вбік, слід негайно звернутися до механіка.

Ми проведемо якісну балансування, приберемо небажані вібрації, повернемо комфорт і безпеку управління. Після ретельної діагностики стану елементів ходової підвіски, проводиться балансування на професійному обладнанні, яка зменшує дисбаланс до нульового значення. Правильна балансування сприяє рівномірному зносу шин і збільшення терміну їх експлуатації.

Шиномонтаж в автоцентрі Toyota «Автоарт» на Шевченка, 334

Якщо ви щасливий власник японського автомобіля, обслуговуйте його тільки в офіційних дилерських центрах Toyota. Тут транспортному засобу нададуть необхідну допомогу, зроблять якісний ремонт, проведуть балансування і т.д. Звертаючись до сервісного центру, можете бути впевнені в якісному результаті.

Деякі нюанси роботи:

  • якщо машину неправильно встановити на підйомник, шиномонтаж і балансування можуть стати причиною пошкодження захисного шару, яким оброблений кузов;
  • наші фахівці дбайливо ставляться до авто клієнта, вміють працювати з технікою і обладнанням так, щоб не пошкодити деталі і покриття кузова;
  • професійне обладнання плавно піднімає автомобіль на потрібну висоту, не пошкоджуючи посадочні поверхні дисків і шин.

Послуги в центрі «Автоарт» на Шевченка, 334 надаються за попереднім записом. Кожен клієнт може розраховувати на індивідуальний підхід, привітне ставлення, професіоналізм і відповідальність наших співробітників. Ми намагаємося організувати роботу таким чином, щоб навіть під час пікового завантаження кожен клієнт зміг потрапити на обслуговування. Для очікування передбачена комфортабельна зона відпочинку, де можна подивитися телевізор, скористатися безкоштовним Wi-Fi, випити чашечку кави або чаю.

У нас ви заздалегідь можете записатися на сервіс по телефону (057)763-2222

Чекаємо вас в Тойота Центр Харків «Автоарт» на Шевченка, 334

Задайте питання
Як з вами зручніше зв'язатися?
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля